Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2021, 17:49

autor: Karol Laska

Star Wars Jedi: Fallen Order latem otrzyma aktualizację na PS5 i XSX/S

Potwierdzono zbliżającą się premierę next-genowej aktualizacji Star Wars Jedi: Fallen Order, a także podano jej przybliżony termin. Nie wiadomo jeszcze, czego dokładnie się po niej spodziewać.

Na stronie internetowej marki Star Wars opublikowano okolicznościowy post związany z nadchodzącym Dniem Gwiezdnych wojen (May the 4th be with You – 4 maja). Za jego sprawą dowiedzieliśmy się nieco więcej o next-genowej wersji gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon (choć nadal niewiele), a będąc dokładniejszym, po prostu podano jej przybliżony termin premiery. Aktualizacja wspomnianej produkcji trafi na PlayStation 5 oraz Xboksa Series X/S latem tego roku i zawierać będzie „szereg technicznych usprawnień”. Jakich? Szczegóły mamy poznać wkrótce.

Patch będzie oczywiście darmowy dla wszystkich posiadaczy gry. Co ważne, ludzie mający wersję dzieła na PlayStation 4 oraz Xboksie One również będą mogli cieszyć się nowogeneracyjną aktualizacją, jeśli tylko dysponują którąś z next-genowych konsol.

Tak jak wspominaliśmy, na konkretne pokazy możliwości graficznych i wydajnościowych usprawnionej wersji gry będziemy musieli trochę poczekać, ale jeśli jeszcze nie posiadacie owego tytułu, to wypatrujcie wszelakich promocji, bo te mogą się niedługo pojawić w internetowych sklepach.

Co prawda jedna next-genowa aktualizacja Star Wars Jedi: Fallen Order miała już miejsce w styczniu 2021 roku i oferowała poprawioną wydajność oraz zwiększoną natywną rozdzielczość, ale nadchodzący update powinien prezentować sobą nieco więcej – spodziewać się można między innymi poprawionych tekstur czy ray tracingu.

  1. Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
  2. Star Wars Jedi: Fallen Order - recenzja
  3. Strona internetowa marki Star Wars