Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2021, 18:42

autor: Karol Laska

Car Mechanic Simulator 2021 - są demo i trailer

Zapowiedziano najnowszą grę z serii Car Mechanic Simulator od firmy PlayWay. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, a twórcy udostępnili do pobrania za darmo wersję demonstracyjną produkcji.

Firma PlayWay i studio Red Dot Games pracują nad Car Mechanic Simulator 2021. Gra otrzymała własną kartę na Steamie, dzięki czemu poznaliśmy nieco więcej szczegółów na temat kolejnej części serii znanych i lubianych symulacji. W sieci pojawił się także pierwszy promocyjny trailer przedstawiający gameplay z wersji demostracyjnej. Co ciekawe, ta jest już dostępna do pobrania za darmo dla wszystkich chętnych graczy – znajdziecie ją tutaj.

Twórcy chwalą się między innymi liczbami, bo ma to być odsłona pełniejsza i bardziej rozbudowana od poprzednika. 72 samochody, 4000 części zamiennych, nieskończenie wiele losowo generowanych zleceń to tylko część czekających na graczy atrakcji. Jak zwykle fani serii otrzymają tytuł, przy którym będą mogli spędzić wiele długich godzin.

Car Mechanic Simulator 2021 zaopatrzony zostanie także w szereg nowych elementów i mechanik, których wcześniejsze gry nie oferowały. Mowa między innymi o specjalnych minigrach uatrakcyjniających zabawę, nowych efektach dźwiękowych (urozmaiconych odgłosach silników) oraz graficznych (możliwych do pomalowania mechanicznych częściach samochodowych), a także paru nowych systemach wzbogacających gameplay – w tym parkowaniu, poprawie jakości używanego sprzętu czy jego wizualnej modyfikacji.

Gra zadebiutuje na pecetach w 2021 roku. Zmierza ona też na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa Series X/S. Tytuł zaopatrzony zostanie w polskie napisy.

  1. Karta Car Mechanic Simulator 2021 na Steamie
  2. Strona internetowa firmy PlayWay