Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2019, 18:59

Star Wars Jedi Fallen Order - pierwszy gameplay prosto z EA Play

Podczas imprezy EA Play firma Electronic Arts i studio Respawn Entertainment pokazały prawie 14 minut gameplayu z gry Star Wars Jedi: Fallen Order.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Pierwszy gameplay z Star Wars Jedi: Fallen Order prezentuje się intrygująco - Star Wars Jedi Fallen Order - pierwszy gameplay prosto z EA Play - wiadomość - 2019-06-08
Pierwszy gameplay z Star Wars Jedi: Fallen Order prezentuje się intrygująco
STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Respawn Entertainment
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 15 listopada 2019 r.

W tym roku firma Electronic Arts zorganizowała przed E3 wydarzenie EA Play. Zamiast tradycyjnej konferencji zaprezentowano serię transmitowanych na żywo segmentów poświęconych konkretnym tytułom. Zaczęto od Star Wars Jedi: Fallen Order, czyli gry akcji osadzonej w uniwersum Gwiezdnych wojen, nad którą pracuje znane z cyklu Titanfall studio Respawn Entertainment.

W kwietniu udostępniono zwiastun, ale podczas EA Play wreszcie pokazano gameplay. W sumie mogliśmy obejrzeć prawie czternaście minut zapisu rozgrywki. Demonstrację zarejestrowano na bazie wersji alfa gry, ale dała ona dobre pojęcie o tym, w jakim kierunku zmierza ten projekt.

Gameplay pokazywał m.in. platformówkową eksplorację map, a scena z bieganiem po ścianach powinna przywołać uśmiech na twarz każdego fana cyklu Titanfall. Na materiale nie zabrakło również walki, w której bohater robił użytek z miecza świetlnego i mocy Jedi, w tym spowalniania ruchów celów i telekinezy.

Przeciwnicy nie ograniczali się tylko do szturmowców i mogliśmy obejrzeć także starcie m.in. z władającymi dwustronnym elektrycznym kosturem tzw. Purge Trooperami oraz z olbrzymimi pająkami. Całość prezentowała się imponująco. Możliwe, że dostaniemy pierwszą od wielu lat dobrą produkcję dla pojedynczego gracza osadzoną w uniwersum Gwiezdnych wojen.

Przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Fallen Order zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana została na 15 listopada tego roku.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Wszystko o Star Wars Jedi: Fallen Order - data premiery, gameplay i cena