Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2019, 21:11

autor: Vergil

Klimatyczna reklama gry Star Wars Jedi: Fallen Order na X019

Firma Electronic Arts zaprezentowała klimatyczną reklamę gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon, która jutro zadebiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Materiał wideo ujrzał światło dzienne na tegorocznej imprezie X019.

Na dzień przed premierą gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon możemy obejrzeć klimatyczną reklamę tej produkcji. Materiał wideo, który czeka na Was poniżej, przywiózł do Londynu na tegoroczną imprezę X019 czuwający nad tym projektem Stig Asmussen.

Przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Upadły Zakon zadebiutuje jutro, tj. 15 listopada, na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One; w Polsce otrzyma pełną lokalizację. Produkcja pozwoli nam się wcielić w Cala Kestisa, czyli byłego padawana ukrywającego się przed podążającą jego tropem imperialną inkwizytorką. W trakcie rozgrywki zwiedzimy rozmaite planety, na których wykonamy szereg misji popychających do przodu fabułę, a także stawimy czoła kilkudziesięciu typom wrogów.

W przeciwieństwie do innych gier wydanych przez Electronic Arts, tytuł nie otrzyma przedpremierowej wersji trial dostępnej dla abonentów usługi EA Access. Firma tłumaczy, że jest to spowodowane chęcią uniknięcia spoilerów. Więcej na ten temat przeczytacie w naszej wcześniejszej wiadomości.

Cal Kestis jutro chwyci za miecz świetlny. Czy zdoła pokonać imperialną inkwizytorkę? - Klimatyczna reklama gry Star Wars Jedi: Fallen Order na X019 - wiadomość - 2019-11-14
Cal Kestis jutro chwyci za miecz świetlny. Czy zdoła pokonać imperialną inkwizytorkę?
  1. Oficjalna strona internetowa gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon
  2. Graliśmy w Star Wars Jedi: Fallen Order – kosmiczne Dark Souls
  3. Wszystko o Star Wars Jedi: Upadły Zakon
  4. Star Wars Jedi: Fallen Order to gra Electronic Arts, której szukaliście