Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2019, 21:17

autor: Aquma

Everwild nową marką twórców Sea of Thieves i Banjo-Kazooie

Studio Rare - znane m.in. z serii Perfect Dark, Banjo-Kazooie oraz gry pirackiej Sea of Thieves - zapowiedziało swoją kolejną produkcję. Nosi ona tytuł Everwild i wyróżnia się piękną oprawą graficzną.

Studio Rare zapowiedziało swój kolejny projekt. - Everwild nową marką twórców Sea of Thieves i Banjo-Kazooie - wiadomość - 2019-11-14
Studio Rare zapowiedziało swój kolejny projekt.

W czasie specjalnego odcinka programu Inside Xbox, który jest właśnie streamowany na żywo z Londynu w ramach imprezy X019, studio Rare (twórcy m.in. serii Banjo-Kazooie i Perfect Dark oraz wydanego w zeszłym roku Sea of Thieves) zapowiedziało, że pracuje nad nową marką. Gra będzie nosiła tytuł Everwild. Niestety nie podano praktycznie żadnych szczegółów na jej temat. Pokazano natomiast pierwszy trailer, który znajdziecie poniżej.

Everwild jest jeszcze na wczesnym etapie produkcji, ale jesteśmy bardzo podekscytowani wyjątkowym potencjałem tej gry. Zespół pracujący nad Everwild koncentruje się na budowaniu doświadczenia, które umożliwia granie na nowe sposoby w naturalnym i magicznym świecie. Deweloperzy, którym przewodzi producent wykonawcza Louise O'Connor, tworzą coś naprawdę oryginalnego i charakterystycznego - to ma być coś więcej niż tylko nowa własność intelektualna. Everwild zapewni niezapomniane, angażujące i wartościowe wrażenia, którymi gracze na całym świecie będą mogli się dzielić. Nie możemy się doczekać, by móc przekazać Wam kolejne informacje - napisał w komunikacie prasowym Craig Duncan, szef studia Rare.

Produkcja nie ma na razie nawet przybliżonej daty premiery, ale można być niemal pewnym, że trafi na komputery oraz konsole Microsoftu.

  1. Rare - strona oficjalna
  2. Microsoft - strona oficjalna