Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2020, 18:48

autor: Czaruś

Everwild - baśniowa gra od twórców Sea of Thieves na trailerze

Na pokazie Xbox Games Showcase mieliśmy okazję zobaczyć nowy trailer gry Everwild od studia Rare, twórców Sea of Thives. Tytuł zapowiada się magicznie, a oprawa wizualna przypomina coś, czego nie powstydziłoby się studio Ghibli.

Aktualizacja:

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, iż Everwild trafi na platformę Xbox One, wychodzi na to, że jednak tak się nie stanie. Tyuł zmierza na PC oraz XSX. Obecnie oficjalne strony Xboksa (polska) oraz studia Rare, dewelopera gry, wciąż mają zamieszczone informacje o dostępności tytułu na konsoli obecnej generacji. Po więcej informacji zapraszam do lektury naszego artykułu.

Studio Rare, twórca Sea of Thieves, na pokazie Xbox Games Showcase zaprezentowało nowy trailer swojej baśniowej gry Everwild. Możemy na nim zobaczyć krainę, którą przyjdzie nam odkrywać. Jest ona pełna magii i niesamowitych stworzeń. Z całą pewnością grafika robi wrażenie, szczególnie iż przypomina stylem nieco tę od studia Ghibli. Niestety data premiery tytułu wciąż nie jest znana.

Wiadomo jednak, że produkcja zmierza na PC, Xboka One oraz, co jest nową informacją, na Xboksa Series X. Tytuł trafi również do oferty Xbox Game Pass.

Everwild - baśniowa gra od twórców Sea of Thieves na trailerze - ilustracja #1
Tytuł zapowiada się na bardzo ładną baśniową produkcję.