Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Star Wars Jedi: Upadły zakon

To strona z ocenami gry Star Wars Jedi: Upadły zakon. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
XONE
PS4

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
29.05.2019 20:47
Maverick0069
1
Maverick0069
45
Konsul

Czemu tak niskie oczekiwania co do tej gry?

26.06.2019 09:42
uforzygi
1
odpowiedz
uforzygi
24
Legionista
8.5

Fani "Gwiezdnych Wojen", a szczególnie ci doświadczeni sympatycy, którzy, co tu dużo mówić, poznają galaktyczne Uniwersum poprzez granie w produkcje spod znaku "Star Wars", są zapewne przesiąknięci wpływem wcześniejszych ikonicznych wręcz gier, takich jak: "Star Wars: Knights of the Old Republic" bądź "Star Wars: The Old Republic". Jednakże do tego włączy się pewne przeciwieństwo, "Star Wars: Battlefront II", które tak samo, jak "Fallen Order" jest grą od "EA", niestety, zawiodło graczy liczących na dość długą singlową rozgrywkę, aczkolwiek potrafiło zachwycić ciągle opracowywaną i ulepszaną formą gry w Multiplayerze.

"Star Wars: Jedi. Fallen Order" wraz z całą gamą kreatorów Uniwersum "Gwiezdnych Wojen", rozwinie w grze możliwość manipulacją Mocy, czerpania z niej całymi garściami. Moc odkryje przed nami swoje możliwości, i na to postaram się zwrócić największą uwagę podczas scalania się, jak prawdziwy nerd, z każdą linijką efektywnie realizowanego tu kodu źródłowego, z każdą minutą opowiadanej fabuły. Miejsca, które odwiedzimy głównym bohaterem wyglądają naprawdę wyjątkowo!

26.06.2019 10:04
premium807909
2
odpowiedz
premium807909
2
Chorąży

Po każdy lubi robić się na jedynie prawdziwego gracza, który zawsze stoi w opozycji do nowych gier XD. Powinniśmy dać kredyt zaufania twórcom , po tym, co nam pokazali. Gra zapowiada się wyśmienicie, i podejrzewam, że zaraz po premierze ocena poszybuje wysoko w górę ;).