Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2023, 13:20

PS Plus na styczeń 2023 - gry już dostępne [Aktualizacja #2]

Sony udostępniło już styczniową ofertę PS Plus Essential. Abonenci mogą odebrać m.in. Star Wars Jedi: Fallen Order.

Źródło fot. Star Wars Jedi: Fallen Order / Steam.
i

AKTUALIZACJA #2

Abonenci PS Plus Essential mogą już odebrać gry ze styczniowej oferty, czyli Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4, PS5), Fallouta 76 (PS4) i Axiom Verge 2 (PS4 i PS5). Tytuły będą dostępne do 7 lutego 2023 roku do godziny 11:00 czasu polskiego.

Aktualizacja #1 [28 grudnia]

Przeciek, o którym informowaliśmy Was w piątek, potwierdził się – w styczniu 2023 roku abonenci PS Plus Essential otrzymają gry: Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4, PS5), Fallout 76 (PS4) i Axiom Verge 2 (PS4 i PS5). Tytuły te będzie można zgarnąć od 3 stycznia do 6 lutego.

Dla przypomnienia dodam, że do 2 stycznia dostępna jest oferta na grudzień, w ramach której odbierzecie Mass Effect: Legendary Edition, Biomutanta oraz Divine Knockout. Szczegóły znajdziecie w osobnej wiadomości.

PS Plus na styczeń 2023 - gry już dostępne [Aktualizacja #2] - ilustracja #1

Źródło: blog.playstation.com.

Karty podarunkowe PS Plus kupisz tutaj

Oryginalna wiadomość

Prawdopodobnie poznaliśmy ofertę PS Plus Essential na styczeń 2023 roku. Zakładając, że przeciek się potwierdzi – a można być tego w zasadzie pewnym, gdyż jego źródłem jest użytkownik serwisu dealabs.com posługujący się pseudonimem billbil-kun, który wielokrotnie dał się poznać jako rzetelne źródło informacji – abonenci usługi Sony otrzymają trzy gry. Mają to być: Star Wars Jedi: Fallen Order, Fallout 76 oraz Axiom Verge 2.

PS Plus Essential na styczeń 2023

  • Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4, PS5) – trzecioosobowa przygodowa gra akcji osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen, a konkretnie pomiędzy trzecią i czwartą częścią filmowej sagi. Jej protagonistą jest młody rycerz Jedi, Cal Kestis. Początkowo bohater po prostu ucieka przed Imperium, ale z czasem postanawia odbudować zakon – a przynajmniej spróbować to zrobić.
  • Fallout 76 (PS4) – poboczna odsłona popularnej postapokaliptycznej serii RPG studia Bethesda Softworks, koncentrująca się na rozgrywce wieloosobowej.
  • Axiom Verge 2 (PS4 i PS5)– sequel platformówki 2D wzbogaconej o elementy metroidvanii, w którym wcielamy się w miliarderkę o imieniu Indra, przemierzającą ruiny upadłej cywilizacji, ukryte głęboko pod lodami Antarktydy.

Oficjalny komunikat firmy Sony powinien pojawić się w sieci w ciągu kilku dni – najpóźniej w przyszłym tygodniu. Jeśli przeciek się potwierdzi, abonenci PS Plus Essential będą mieli nie lada okazję, by nadrobić lub przypomnieć sobie Star Wars Jedi: Fallen Order przed premierą Star Wars Jedi: Survivor, którą zaplanowano na 17 marca 2023 (na PS5, XSX/S i PC).

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej