Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2022, 13:26

PS Plus na grudzień 2022 oficjalnie [Aktualizacja: gry już dostępne]

Poznaliśmy ofertę PS Plus Essential na grudzień. Szykuje się mocny miesiąc dla fanów gier RPG.

Źródło fot. Experiment 101
i

Grudniowe gry w PS Plus Essential są już dostępne do pobrania. Życzymy Wam miłej zabawy.

Sony oficjalnie zaprezentowało tytuły, które w grudniu odbierzemy w ramach PS Plus Essential. Plotki ponownie okazały się prawdziwe. Możecie więc przygotować się na to, że w przyszłym miesiącu dostaniecie mocny zestaw – szczególnie, jeśli jesteście fanami gier RPG.

PS Plus Essential na grudzień 2022

  1. Mass Effect: Legendary Editionodświeżona wersja kultowej trylogii gier RPG, w której śledzimy losy komandora Sheparda. Protagonista podejmuje próbę powstrzymania inwazji Żniwiarzy – antycznej armii maszyn, która cyklicznie oczyszcza galaktykę z zaawansowanych organicznych gatunków.
  2. Biomutant – to gra RPG akcji z otwartym światem, która przenosi nas do kolorowego postapokaliptycznego świata. Nad krainą tą ponownie zawisło widmo zagłady, kiedy to kontrolujące je Drzewo Życia zaczęło obumierać. Podczas zabawy wcielamy się w samodzielnie stworzoną postać i próbujemy powstrzymać ten proces.
  3. Divine Knockout – to nastawione na rozgrywki wieloosobowe połączenie bijatyki i gry platformowej. Podczas zabawy trafiamy na różnorodne areny i toczymy potyczki z innymi osobami.

Wszystkie powyższe tytuły będą dostępne do zdobycia od 6 grudnia do 2 stycznia. Jeśli zaś jeszcze nie odebraliście gier z listopadowego PS Plus Essential, to ciągle macie ku temu okazję. W listopadowej ofercie znalazły się gry Nioh 2, LEGO Harry Potter Collection i Heavenly Bodies.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej