Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2022, 17:34

PS Plus na listopad 2022 oficjalnie [Aktualizacja]

W sieci pojawiła się listopadowa oferta PS Plus Essential. W przyszłym miesiącu odbierzemy między innymi NiOh 2.

Źródło fot. Team Ninja
i

Aktualizacja: Sony oficjalnie potwierdziło poniższy przeciek. Gry wymienione w dalszej części wiadomości odbierzecie od 1 listopada.

Prawdopodobnie poznaliśmy listopadową ofertę PS Plus Essential. Jeśli informacje zostaną potwierdzone, to abonenci mogą przygotować się na kolejną bardzo dobrą okazję. W przyszłym miesiącu odbierzemy bowiem między innymi Nioh 2.

Standardowo, przeciek pojawił się w serwisie Dealabs, a zamieścił go tam użytkownik o pseudonimie billbil-kun. Jeśli chodzi o różnego rodzaju rozdawnictwa, to jest on najpewniejszym źródłem w Internecie. Niejednokrotnie bowiem podawał prawdziwe informacje na ich temat. Możemy być więc praktycznie pewni, że opublikowane przez niego doniesienia potwierdzą się w najbliższych dniach.

PS Plus Essential na listopad

  1. Nioh 2 – druga odsłona cyklu gier typu soulslike. Podczas przygody trafimy do alternatywnej wersji Japonii z okresu Sengoku. Mieszkańcy tego świata muszą borykać się ze stałym zagrożeniem ze strony demonów znanych jako Yokai. My natomiast wcielamy w pół człowieka, pół yokai, który próbuje stawić czoła wrogim istotom.
  2. LEGO Harry Potter Collection – zestaw dwóch gier LEGO Harry Potter: Years 1-4 i LEGO Harry Potter: Years 5-7, które opowiadają losy tytułowego czarodzieja i jego przyjaciół. Całość bazuje na książkach J.K. Rowling.
  3. Heavenly Bodies – to nastawiona na kooperację gra logiczno-zręcznościowa bawiąca się fizyką. Podczas zabawy wcielamy się w dwójkę kosmonautów, którzy w stanie nieważkości wykonują powierzone im zadania.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej