Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS4
Okładka NiOh 2 (PS4)

NiOh 2 PS4

Kontynuacja soulslike'a z 2017 roku, za której opracowaniem stoją autorzy oryginału, czyli studio Team Ninja. W NiOh 2 ponownie wcielamy się w samuraja walczącego z wrogo nastawionymi ludźmi oraz mitycznymi, nadprzyrodzonymi istotami.

RPG | TPP | fantasy | Japonia | RPG akcji | soulslike | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka NiOh 2 (PS4)

producent: Team Ninja

wydawca: Koei Tecmo

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

2019

NiOh 2 jest drugą odsłoną cyklu gier typu soulslike, zapoczątkowanego w 2017 roku. Produkcja powstała z myślą o platformie PS4, a za jej stworzenie odpowiadają autorzy pierwszej części serii, czyli studio Team Ninja; mowa o zespole, w którego portfolio można znaleźć takie serie, jak Dead or Alive oraz Ninja Gaiden. W trakcie zabawy po raz kolejny wcielamy się w samuraja stawiającego czoła hordom przeciwników – zarówno ludziom, jak i nadprzyrodzonym istotom pochodzącym z japońskiej mitologii. W toku zmagań rozwijamy zdolności herosa, dzięki czemu z czasem możemy stawiać czoła coraz większym wyzwaniom. Niemniej wysoki poziom trudności nieustannie wymusza na nas uważną obserwację wrogów, stosowanie bloków i uników oraz wyprowadzanie szybkich, precyzyjnych ataków.

Zobacz pełny opis gry

Oczekiwania czytelników: 6.3 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe NiOh 2

18+

NiOh 2 zmierza na PlayStation 4
NiOh 2 zmierza na PlayStation 4

wiadomość12 czerwca 2018

Jedną z niespodzianek przygotowanych przez Sony z myślą o swojej konferencji poprzedzającej targi E3 było NiOh 2. Dzieło ekipy Team Ninja zmierza na PlayStation 4 i doczekało się krótkiego zwiastuna.