Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2019, 20:16

autor: "Vergil"

Zobacz kolejny efektowny zwiastun Star Wars Jedi Fallen Order

W sieci pojawił się nowy trailer gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Choć tym razem firma Electronic Arts skupia się na tle fabularnym omawianej produkcji, w materiale wideo nie brakuje widowiskowych scen walki.

Firma Electronic Arts opublikowała nowy zwiastun gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Materiał wideo koncentruje się na zaprezentowaniu tła fabularnego omawianej produkcji. Nim zaprosimy Was na seans, przypominamy, że dzieło studia Respawn Entertainment zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One, a zadebiutuje 15 listopada; w Polsce tytuł otrzyma pełną lokalizację.

Uciekając przed imperialną inkwizytorką polującą na rycerzy Jedi, Cal Kestis, czyli główny bohater omawianej produkcji, postanowi dołączyć do grupy buntowników. W ten sposób rozpocznie się przygoda, w trakcie której przemierzy rozmaite zakątki „odległej galaktyki”, stawiając czoła żołnierzom imperium... choć nie tylko – na jego drodze staną również potwory, które ubije... bądź wykorzysta w charakterze wierzchowców.

Jak przystało na zwiastun fabularny, powyższy materiał wideo jest wypełniony urywkami z cut-scenek; niemniej, znalazło się tu miejsce również na fragmenty rozgrywki ukazujące widowiskowe starcia z oponentami czy krótkie sceny prezentujące eksplorację klimatycznych lokacji.

W pojedynkę żołnierz Imperium nie stanowi większego problemu dla Cala Kestisa. Ale gdy zbierze się ich kilku... może być różnie. - Zobacz kolejny efektowny zwiastun Star Wars Jedi Fallen Order - wiadomość - 2019-09-27
W pojedynkę żołnierz Imperium nie stanowi większego problemu dla Cala Kestisa. Ale gdy zbierze się ich kilku... może być różnie.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon
  2. Graliśmy w Star Wars Jedi: Fallen Order – kosmiczne Dark Souls
  3. Wszystko o Star Wars Jedi: Upadły Zakon