Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2019, 19:54

autor: "Vergil"

Dziś pierwszy patch do Borderlands 3 – poprawi m.in. optymalizację na PC

Ekipa Gearbox Software przygotowała pierwszą dużą łatkę do gry Borderlands 3. Patch rozprawi się z szeregiem problemów trapiących tę produkcję, a także poprawi optymalizację na komputerach osobistych.

Jeszcze dzisiaj (prawdopodobnie około północy polskiego czasu) gra Borderlands 3 powinna otrzymać pierwszą łatkę z prawdziwego zdarzenia. Deweloperzy ze studia Gearbox Software zajęli się problemami związanymi z optymalizacją na komputerach osobistych, a także zdeptali szereg bugów między innymi trapiących interfejs użytkownika oraz dających się we znaki graczom podczas zabawy w trybie multiplayer. Pełną listę wprowadzonych przez twórców poprawek znajdziecie pod tym adresem; wybrane wymieniamy poniżej.

Ekipa Gearbox Software pochyliła się nad błędami trapiącymi jej dzieło. -  Dziś pierwszy patch do Borderlands 3 – poprawi m.in. optymalizację na PC - wiadomość - 2019-09-26
Ekipa Gearbox Software pochyliła się nad błędami trapiącymi jej dzieło.

Zacznijmy od tego, że deweloperzy uporali się z gwałtownym zacinaniem się gry podczas korzystania z broni z lunetą (i nie tylko), co dawało się we znaki komputerowym graczom. Poza tym pochylono się nad błędem uniemożliwiającym realizację zadania Footsteps of Giants, poszerzono możliwości sortowania broni w automatach, zmieniono zasadę działania granatu Porcelain Pipe Bomb (który nie będzie już eksplodował kilkukrotnie po napotkaniu przeszkód terenowych), przypięto ikony graczy do boku minimapy w trakcie multiplayerowej rozgrywki czy wreszcie zajęto się szeroko pojętą stabilnością gry.

Korzystając z okazji, warto przypomnieć, że gra Borderlands 3 trafiła na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One 13 września. Tytuł odniósł sukces nie tylko artystyczny, lecz również komercyjny, jednocześnie potwierdzając po raz kolejny, że pudełkowe wersje gier odchodzą już do lamusa.

  1. Oficjalna strona internetowa marki Borderlands
  2. Recenzja gry Borderlands 3 – w kosmosie bez zmian
  3. Borderlands 3 – poradnik do gry
  4. Wszystko o Borderlands 3