Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2019, 10:22

autor: Aquma

Borderlands 2 otrzyma DLC będące prequelem Borderlands 3?

Portal PlayStation LifeStyle dotarł do anonimowych źródeł, wedle których gra Borderlands 2 doczeka się w najbliższych tygodniach nowego dodatku. DLC miałoby stanowić wprowadzenie fabularne do trzeciej części cyklu.

Borderlands 2 otrzyma nowe DLC? - Borderlands 2 otrzyma DLC będące prequelem Borderlands 3? - wiadomość - 2019-05-29
Borderlands 2 otrzyma nowe DLC?

W SKRÓCIE:

  1. Borderlands 2 może otrzymać DLC wprowadzające do fabuły trzeciej części;
  2. rozszerzenie podobno zmierza na PC, PS4 oraz Xboksa One i zadebiutuje w tygodniu, w którym odbędą się targi E3;
  3. informacje nie są potwierdzone.

Premiera Borderlands 3 już za cztery miesiące, jednak wygląda na to, że okazja do powrotu na planetę Pandora nadarzy się jeszcze wcześniej. Portal PlayStation Lifestyle donosi (powołując się na zaufane anonimowe źródło), że studio Gearbox Software pracuje nad nowym dodatkiem do drugiej części cykluCommander Lilith and the Fight for Sanctuary.

Tytuł DLC nawiązuje do syreny, która była grywalną postacią w pierwszej odsłonie serii, a następnie pojawiała się jako bohaterka niezależna (wystąpiła także w trailerze „trójki”). DLC ma stanowić wprowadzenie do fabuły Borderlands 3pokaże nam tajemniczy kult Children of the Vault i wytłumaczy, w jaki sposób niektóre ważne postacie wylądowały na statku Sanctuary 3, który będzie stanowił bazę wypadową graczy w najnowszej części cyklu.

Ujawnione informacje sugerują, że rozszerzenie zmierza na pecety, Xboksa One oraz PlayStation 4 (nie wiadomo, czy otrzyma je także wersja dedykowana goglom wirtualnej rzeczywistości). Dodatek podobno ma zadebiutować w tym samym tygodniu, w którym odbędą się targi E3 (10-16 czerwca). Tego typu zapowiedź niewątpliwie pasuje do wspomnianej imprezy, w czasie której deweloperzy często starają się zaskoczyć swoich fanów. Póki co jednak doniesienia nie zostały w żaden sposób potwierdzone, dlatego traktujcie je z pewną dozą ostrożności.

  1. Gearbox Software – strona oficjalna
  2. Borderlands 3 się uda? Wszystkie grzechy Gearbox Software
  3. Borderlands 2 – poradnik
  4. Recenzja gry Borderlands 2 - tak powinno się robić sequele!