Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2019, 12:19

autor: Adrian Werner

Nowe DLC do Borderlands 2 praktycznie pewne

W bazie danych Steam odnaleziono wzmianki o Borderlands 2: Commander Lilith & the Fight for Sanctuary. Potwierdza to, że w planach jest jeszcze jedno DLC do drugiej części cyklu studia Gearbox Software, służące za fabularne wprowadzenie do „trójki”.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Wszystko wskazuje na to, że plotki o nowym DLC do Borderlands 2 się potwierdzą. - Nowe DLC do Borderlands 2 praktycznie pewne - wiadomość - 2019-06-06
Wszystko wskazuje na to, że plotki o nowym DLC do Borderlands 2 się potwierdzą.

Tydzień temu pojawiły się plotki odnośnie nowego DLC do Borderlands 2, które miałoby się ukazać jeszcze przed premierą Borderlands 3. Dzisiaj na światło dzienne wyszły nowe fakty potwierdzające tamte doniesienia.

W bazie danych serwisu Steam odnaleziono wzmianki o Borderlands 2: Commander Lilith & The Fight For Sanctuary. Dokładnie taki tytuł nosiło DLC w zeszłotygodniowych plotkach. Oficjalne ujawnienie rozszerzenia wydaje się więc jedynie kwestią czasu. Obstawiamy, że stanie się to podczas tegorocznej edycji targów E3.

Warto zwrócić uwagę na to, że Borderlands 2: Commander Lilith & The Fight For Sanctuary trafi na Steama. Pecetowa wersja Borderlands 3 przez pierwsze pół roku po premierze dostępna będzie wyłącznie w Epic Games Store. Takie posunięcie ma jednak sens. Borderlands 2 posiadają miliony użytkowników platformy Steam, więc wydanie tam także DLC jest oczywistą decyzją.

Ponadto według zasad rządzących Steamem, jeśli pełna wersja gry dostępna jest w tym sklepie, to muszą tam również być w sprzedaży wszystkie wydane do niej dodatki.

Przypomnijmy, że według zeszłotygodniowych plotek Borderlands 2: Commander Lilith & The Fight For Sanctuary ma stanowić fabularny pomost pomiędzy drugą i trzecią częścią cyklu. Scenariusz skoncentruje się na tajemniczym kulcie znanym jako Dzieci Krypty. Poznamy także odpowiedź na pytanie, jak wiele znanych postaci wylądowało na statku Sanctuary 3, który stanowić ma bazę wypadową graczy w Borderlands 3.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Borderlands 2 - tak powinno się robić sequele!
  3. Borderlands 2 - poradnik do gry