Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2019, 15:37

autor: Frozen

Nowy trailer Borderlands 3 potwierdza Epic Games Store, cenę i datę premiery

Potwierdziły się przecieki, obawy oraz przypuszczenia graczy. Dzięki nowemu zwiastunowi wiemy już, kiedy i gdzie ukaże się trzecia odsłona serii Borderlands.

AKTUALIZACJA: PC-towa ekskluzywność Borderlands 3 dla Epic Games Store zakończy się w kwietniu 2020 roku.

Borderlands 3 jednak nie dla Steama. - Nowy trailer Borderlands 3 potwierdza Epic Games Store, cenę i datę premiery - wiadomość - 2019-04-04
Borderlands 3 jednak nie dla Steama.

Potwierdziły się informacje ze skasowanego tweeta, który pierwszego kwietnia przez moment widoczny był na oficjalnym koncie serii. Borderlands 3 ukaże się 13 września tego roku na PlayStation 4, Xboksie One i PC, przy czym ta ostatnia wersja będzie dostępna wyłącznie poprzez Epic Games Store.

Można już składać zamówienia przedpremierowe na grę. Tytuł dostępny jest w czterech edycjach: standardowej, Deluxe (zawierającej dodatkowe skórki i pomniejsze bonusy), Super Deluxe (to co poprzednio + przepustka sezonowa) oraz w wydaniu kolekcjonerskim (pisaliśmy o nim już wcześniej). Osoby, które zdecydują się na zakup gry w pre-orderze, otrzymają dodatkowo złote skiny do broni.

Cena gry w sklepie Epic Games to 259,99 zł za edycję standardową, 329,99 zł za Deluxe i 429,99 zł za Super Deluxe.

Dzięki trailerowi poznaliśmy również imiona głównych bohaterów oraz antagonistów. Moze, Fl4k, Amara i Zane to postacie, którymi będziemy mogli grać. Naszymi przeciwnikami będą zaś bliźniaki Calypso.