Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2019, 09:55

autor: Adrian Werner

Borderlands 3 może ukazać się już we wrześniu w Epic Games Store

Skasowany tweet na oficjalnym koncie Borderlands 3 sugeruje, że gra ukaże się 13 września tego roku. Możliwe, że wersja pecetowa będzie kolejnym tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store.

Więcej konkretów odnośnie Borderlands 3 poznamy jutro. - Borderlands 3 może ukazać się już we wrześniu na Epic Games Store - wiadomość - 2019-04-02
Więcej konkretów odnośnie Borderlands 3 poznamy jutro.

Kilka dni temu studio Gearbox Software wreszcie zapowiedziało Borderlands 3. Pokazano imponujący zwiastun, ale nie podano planowanej daty premiery. Wiele wskazuje jednak na to, że produkcja zadebiutuje w wrześniu tego roku.

Źródłem tych informacji jest wpis, który pojawił się na oficjalnym twitterowym koncie gry. Podano w nim, że Borderlands 3 ukaże się 13 września tego roku. Tweeta szybko skasowano, ale mleko już się rozlało i kilku fanów zdążyło zrobić screeny.

W skasowanym wpisie pojawiło się również logo Epic Games Store, a zabrakło ikony Steam. Sugeruje to, że Borderlands 3 może być kolejnym tytułem, którego wersja pecetowa zadebiutuje tylko w pierwszym ze wspomnianych serwisów. Sytuację skomentował Randy Pitchford, czyli szef studia Gearbox Software. Nie potwierdził on tych doniesień, ani im nie zaprzeczył. Stwierdził jedynie, że firma 2K Games jest właścicielem marki i to ona podejmie decyzję o tym, na jakich platformach pojawi się trzecia odsłona cyklu.

Borderlands 3 może ukazać się już we wrześniu na Epic Games Store - ilustracja #2

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi newsami o Borderlands 3? Poznać innych graczy? Znaleźć pomoc? Wpadnij na naszą grupę Borderlands 3 POLSKA.

Skasowany tweet daje jasno do zrozumienia, że Borderlands 3 pojawi się w Epic Games Store. Nie wiemy jedynie, czy będzie dostępne wyłącznie w tym sklepie. Warto wspomnieć, że tworzone równolegle Borderlands: Game of the Year Edition trafi na Steama. Pozostaje mieć nadzieję, że podobnie będzie w przypadku trzeciej części cyklu.

Na odpowiedzi nie będziemy musieli czekać długo. Więcej konkretów odnośnie Borderlands 3, w tym platformy sprzętowe i datę premiery, poznamy już jutro.

  1. Oficjalna strona serii
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Borderlands 3

Borderlands 3