Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2019, 10:33

autor: Adrian Werner

Borderlands 3 – data premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej

Poznaliśmy datę premiery Borderlands 3. Dowiedzieliśmy się również, co zaoferuje edycja kolekcjonerska najnowszej gry studia Gearbox Software.

Potwierdziły się wczorajsze doniesienia. Na YouTube pojawiła się reklama Borderlands 3, która jako datę premiery podaje 13 września tego roku. Na razie studio Gearbox Software nie zabrało głosu w tej sprawie, ale jest to tylko kwestią godzin. Dzisiaj wieczorem zespół ma bowiem ujawnić wiele nowych informacji na temat projektu.

Warto wspomnieć, że we wspomnianej reklamie pojawia się logo Epic Games Store. Może to sugerować, że Borderlands 3 będzie kolejnym tytułem, którego wersja pecetowa zadebiutuje tylko w tym serwisie. Należy jednak zwrócić uwagę, że w filmiku zabrakło również wzmianki o konsolach, podczas gdy wiadomo, że tytuł zmierza na Xboksa One i PlayStation 4.

W sieci pojawiły się również okładki gry, dzięki czemu wiemy, że poza standardową wersją Borderlands 3 otrzyma również edycje Deluxe i Super Deluxe. Dostępne też będzie wydanie kolekcjonerskie, które zaoferuje:

 1. pełną wersję gry,
 2. steelbooka,
 3. przepustkę sezonową,
 4. zestaw złotych skórek na uzbrojenie,
 5. dodatkową cyfrową zawartość,
 6. replikę skrzynki Diamond Plate Loot Chest,
 7. 10 figurek postaci,
 8. 5 litografii z obrazkami bohaterów,
 9. 4 breloczki,
 10. płócienną mapę.

Na razie nie znamy ceny wydania kolekcjonerskiego. Nie wiemy również, co zaoferują edycje Deluxe i Super Deluxe.

Przypomnijmy na koniec, że dzisiaj na rynku zadebiutuje Borderlands: Game of the Year Edition, czyli odświeżona edycja pierwszej części cyklu. Równocześnie ukażą się darmowe aktualizacje Ultra HD Texture Pack, ulepszające tekstury w Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel.

 1. Oficjalna strona serii
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Borderlands 3

Borderlands 3