Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 stycznia 2022, 18:22

Star Wars Jedi: Fallen Order i 8 innych gier od dziś w Amazon Prime Gaming [Aktualizacja]

Poznaliśmy ofertę Amazon Prime Gaming na styczeń 2022 roku. Plotki się potwierdziły – abonenci usługi mogą odebrać grę Star Wars Jedi: Fallen Order oraz osiem innych tytułów.

Aktualizacja:

Obydwa przecieki, o których mowa w tej wiadomości, potwierdziły się. Poza tym w ramach styczniowej oferty Amazon Prime Gaming można odebrać także gry: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered, Total War: Warhammer oraz World War Z: Aftermath. Pełną listę tytułów dostępnych w usłudze, wraz z platformami, do których można je przypisać, znajdziecie poniżej.

Tutaj aktywujecie darmowy 30-dniowy okres próbny usługi Amazon Prime

Amazon Prime Gaming na styczeń 2022

Zaczynasz przygodę ze Star Wars Jedi: Fallen Order? Zajrzyj do naszego poradnika i zapoznaj się ze wskazówkami na start:

Oryginalna wiadomość:

Dziś o godzinie 18:00 abonenci usługi Amazon Prime Gaming będą mogli odebrać kolejne gry – w tamtym tygodniu pisaliśmy o pięciu prawdopodobnych produkcjach. Jak donosi użytkownik serwisu Mydealz o pseudonimie billbill-kun – który serwował nam sprawdzające się przecieki odnośnie piętnastu darmowych tytułów rozdawanych niedawno w Epic Games Store – jedną z nich może być Star Wars Jedi: Fallen Order.

Star Wars Jedi: Fallen Order i 8 innych gier od dziś w Amazon Prime Gaming [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: Mydealz.com.

Jest to całkiem udana przygodowa gra akcji TPP osadzona w świecie stworzonym przez George’a Lucasa, a konkretnie między trzecim i czwartym epizodem filmowej sagi. Odpowiedzialne za nią studio Respawn Entertainment pokazało, że „czuje” gwiezdnowojenne uniwersum, a dodanie elementów RPG i podgatunku soulslike sprawiło, że tytuł zyskał popularność wśród odbiorców poszukujących nie tylko przygody, ale i wyzwań.

Pozycja została ciepło przyjęta zarówno przez branżowe media, jak i graczy. Świadczą o tym wysokie oceny w serwisie Metacritic (średnia 81/100 przy 32 recenzjach dla wersji na PC) oraz na Steamie (90% z ponad 70 tys. opinii jest pozytywnych). Nasz recenzent wystawił jej natomiast notę 8,5 na 10.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.