Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 grudnia 2021, 15:25

Lista darmowych gier w Epic Games Store - stan do 30 grudnia

Pojawił się przeciek dotyczący gier, które mają być rozdawane za darmo w Epic Games Store. Sprawdźcie aktualizowaną listę produkcji.

Od kilku dni trwa rozdawnictwo gier w Epic Games Store, w ramach którego codziennie odbieramy za darmo jedną grę (będzie tak do końca roku). Sam sklep nie zdradza produkcji, jakie będą dostępne kolejnego dnia, jednak nie obyło się bez przecieków. We francuskim serwisie dealabs.com sukcesywnie ujawniane są tytuły kolejnych pozycji objętych akcją.

W związku z tym zdecydowaliśmy się stworzyć listę, w której będziemy Wam podawać gry, które według przecieku mają zostać udostępnione w Epic Games Store. Zestawienie będzie aktualizowane na bieżąco.

Warto tutaj mieć na uwadze, że dealabs.com jest bardzo wiarygodnym źródłem informacji. Za pośrednictwem tej strony – a dokładnie niemieckiego odpowiednika MyDealz.de – dowiedzieliśmy się między innymi o rozdawnictwach Anno 1404 History Edition czy Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy. Dodatkowo twórcy strony trafnie przewidzieli, że wczoraj za darmo udostępnione zostanie Zaginięcie Ethana Cartera.

Darmowe gry w Epic Games Store – aktualizowana lista

 1. 16 grudnia – Shenmue 3
 2. 17 grudnia – Neon Abyss
 3. 18 grudnia – Remnant: From the Ashes
 4. 19 grudnia – Zaginięcie Ethana Cartera
 5. 20 grudnia – Loop Hero
 6. 21 grudnia – Second Extinction
 7. 22 grudnia – Mutant Year Zero: Road to Eden
 8. 23 grudnia – Vampyr
 9. 24 grudnia – Pathfinder: Kingmaker - Definitive Edition
 10. 25 grudnia – Prey
 11. 26 grudnia – Control
 12. 27 grudnia – Mages of Mystralia
 13. 28 grudnia – Moving Out
 14. 29 grudnia – Salt and Sanctuary
 15. 30 grudnia – Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.