Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2019, 22:31

autor: Serek

Star Wars Jedi: Fallen Order - AT-AT w akcji na nowym zwiastunie

Podczas konferencji firmy Microsoft na E3 2019 zobaczyliśmy nowy zwiastun gry Star Wars Jedi: Fallen Order. Krótki materiał wideo koncentrował się głównie na relacji protagonisty z pewną znaną fanom postacią.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
W grze powalczymy także z droidami. - Star Wars Jedi: Fallen Order - AT-AT w akcji na nowym zwiastunie - wiadomość - 2019-06-10
W grze powalczymy także z droidami.

Podczas konferencji firmy Microsoft zaprezentowano nowy zwiastun gry Star Wars Jedi: Falen Order. Możemy w nim zobaczyć między innymi AT-AT, a także sceny znane z wczorajszego pokazu EA Play. W krótkim materiale wideo, podobnie jak na wczorajszym gameplayu, nie pojawił się Inkwizytor, czyli postać kreowana na jednego z głównych przeciwników protagonisty. Ciekawe mogą być natomiast słowa Sawa Gerrery (fani Gwiezdnych wojen kojarzą go zapewne z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie lub serialu Rebelianci), który niejako potwierdził doniesienia o tym, że w grze pojawi się motyw odnajdowania zaginionych rycerzy Jedi:

Jedi nie zginęli, wciąż jest nadzieja.

Premiera gry została zaplanowana na 15 listopada 2019 roku. Tytuł ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Produkcja jest już dostępna w kilku edycjach i można składać na nią pre-ordery. Przypomnijmy, że na wczorajszej imprezie EA Play mogliśmy zobaczyć kilkunastominutowy gameplay. Akcja gry ma się rozgrywać kilka lat po zakończeniu Zemsty Sithów. Protagonistą będzie Cal Kestis - były padawan, który cudem uniknął czystki wśród zakonu Jedi. Naszego bohatera będzie wspierać i prowadzić kobieta o imieniu Cere, była mistrzyni Jedi.

Co ciekawe, na finalny kształt produkcji studia Respawn Entertainment wpłynęły głównie dwie serie gier - Metroid oraz Souls. Deweloperzy otwarcie przyznają się, skąd czerpali inspiracje. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o „pierwszej od dawna, dobrej grze w świecie Star Wars”, koniecznie zajrzyjcie do tego materiału. Znajdziecie w nim masę ciekawostek oraz szczegółów dotyczących produkcji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Star Wars Jedi: Fallen Order - masa szczegółów
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Upadły zakon