Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2019, 15:45

autor: Ender

Star Wars Jedi: Fallen Order – znamy cenę i dostępne edycje gry

Po wczorajszej prezentacji pierwszego zwiastuna Star Wars Jedi: Fallen Order zaczęło się przyjmowanie cyfrowych pre-orderów gry, m.in. na Originie. Dzięki temu poznaliśmy cenę wersji PC i zawartość edycji specjalnej.

Podczas wczorajszego panelu na konwencie Star Wars Celebration deweloperzy ze studia Respawn Entertainment pokazali pierwszy zwiastun gry Star Wars Jedi: Fallen Order, a także przedstawili szczegóły dotyczące jej fabuły oraz modelu rozgrywki. Dziś w należącym do Electronic Arts sklepie Origin pojawiła się możliwość złożenia zamówień przedpremierowych na pecetową wersję tytułu. Dzięki nim poznaliśmy polską cenę, a także zawartość jego obu planowanych edycji.

Star Wars Jedi: Fallen Order – cena i dostępne edycje gry na PC

  1. Star Wars Jedi: Fallen Order w edycji standardowej – cena 239,90 zł. W zamówieniu przedpremierowym poza grą otrzymujemy także dostęp do niesprecyzowanych jeszcze przedmiotów kosmetycznych dla głównego bohatera oraz jego droida.
  2. Star Wars Jedi: Fallen Order w edycji deluxe – cena 269,90 zł. Poza DLC z wersji standardowej dostajemy także jeszcze jeden dodatkowy zestaw przedmiotów kosmetycznych, a także dostęp do reżyserskiej edycji tytułu, zawierającej materiały przedstawiające proces jego produkcji.

Dodajmy, że konsolowe pre-ordery, nie różniące się od pecetowych odpowiedników, składać można już także w PlayStation Store oraz Microsoft Store. Warto też zaznaczyć, że Star Wars Jedi: Fallen Order ma posiadać polską wersję językową. Wydawca na razie nie sprecyzował, czy będzie to jedynie lokalizacja z napisami, czy też z pełnym dubbingiem. Póki nie dowiemy się czegoś więcej, za bardziej prawdopodobną można uznać tę pierwszą opcję.

  1. Star Wars Jedi: Fallen Order w sklepie Origin

Respawn zarzeka się, że Star Wars Jedi: Fallen Order pozbawiony zostanie jakichkolwiek mikrotranskacji oraz lootboksów. Twórcy nie wspominają też na razie nic o ewentualnych planach związanych z dodatkami lub przepustką sezonową. Wiele więc wskazuje na to, że kosmetyczne DLC z obu edycji będzie jedyną opcjonalną zawartością w grze. Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się 15 listopada 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Na razie wygląda na to, że jedyne DLC w Star Wars Jedi: Fallen Order to zestawy przedmiotów kosmetycznych. - Star Wars Jedi: Fallen Order – znamy cenę i dostępne edycje gry - wiadomość - 2019-04-14
Na razie wygląda na to, że jedyne DLC w Star Wars Jedi: Fallen Order to zestawy przedmiotów kosmetycznych.
  1. Oficjalna strona gry Star Wars Jedi: Fallen Order

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Upadły zakon