Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2021, 16:35

Star Wars Jedi: Fallen Order na PS5 i XSX/S z oznaczeniem wiekowym

Niemiecka organizacja USK przyznała oznaczenie wiekowe grze Star Wars Jedi: Fallen Order w wersjach na PlayStation 5 oraz Xboksa Series X/S. Istnieje zatem spora szansa, że wkrótce na rynku pojawią się wydania tego tytułu przeznaczone specjalnie na te platformy.

W styczniu tego roku gra Star Wars Jedi: Fallen Order (w naszym kraju znana jako Star Wars Jedi: Upadły zakon) otrzymała specjalną aktualizację, która przystosowywała jej wersje z PlayStation 4 oraz Xboksa One do lepszego działania na PlayStation 5 oraz Xboksie Series X/S. Cały czas mówimy tutaj jednak o wstecznej kompatybilności. Konsole nowej generacji nie otrzymały wydania gwiezdnowojennej produkcji studia Respawn Entertainment dedykowanego specjalnie im. Istnieje jednak spora szansa, że to się wkrótce zmieni. Na początku bieżącego miesiąca niemiecka organizacja USK przyznała bowiem oznaczenia wiekowe Star Wars Jedi: Fallen Order w edycjach na PlayStation 5 oraz Xboksa Series X/S. Figurują one obok wydań na PC oraz poprzednie platformy Sony i Microsoftu.

Jak na razie firma Electronic Arts niczego oficjalnie nie zapowiedziała. Nie wiemy zatem, kiedy możemy spodziewać się sklepowego debiutu egzemplarzy Star Wars Jedi: Fallen Order oznaczonych logo PlayStation 5 oraz Xboksa Series X/S oraz czy na pewno w ogóle takowe się pojawią. Pozostaje nam zatem cierpliwie czekać na jakiekolwiek potwierdzenie tych rewelacji.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Respawn Entertainment
  2. Recenzja gry Star Wars Jedi Fallen Order – EA kontratakuje i robi to dobrze
  3. Star Wars Jedi: Fallen Order - poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej