Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2019, 20:09

Wymagania sprzętowe Star Wars Jedi Fallen Order

Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe gry Star Wars Jedi: Fallen Order. Okazuje się, że Mocy potrzebował będzie nie tylko główny bohater, ale i komputery osób chętnych do poznania jego historii.

Aktualizacja: Niedługo po ujawnieniu wymagań sprzętowych, firma Electronic Arts zweryfikowała zalecaną ilość pamięci RAM. 32 GB pomniejszono do 16 GB.

W grze wcielimy się w młodego adepta Jedi. - Wymagania sprzętowe Star Wars Jedi Fallen Order - wiadomość - 2019-10-10
W grze wcielimy się w młodego adepta Jedi.

Na platformie Origin udostępnione zostały wymagania sprzętowe przygodowej gry akcji Star Wars Jedi: Fallen Order. Poniżej zestawienie podzespołów:

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bitowy)
 2. Procesor: AMD FX-6100 / Intel i3-3220 lub równorzędny
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: AMD Radeon HD 7750 / NVIDIA GeForce GTX 650 lub równorzędna
 5. DirectX: karta graficzna zgodna z DirectX 11 lub równorzędna
 6. Miejsce na dysku: 55 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bitowy)
 2. Procesor: AMD Ryzen 7 1700 / Intel i7-6700K lub równorzędny
 3. Pamięć RAM: 16 GB
 4. Karta graficzna: AMD RX Vega 56 / NVIDIA GTX 1070 lub równorzędny
 5. DirectX: karta graficzna zgodna z DirectX 11 lub równorzędna
 6. Miejsce na dysku: 55 GB

Akcja gry toczy się po wydarzeniach z trzeciej części filmowego cyklu Gwiezdne Wojny i ukazuje konsekwencje wydanego przez Imperatora Palpatine rozkazu 66, który nakazywał zabicie wszystkich Jedi. Głównym bohaterem pozycji jest Cal Kestis, były padawan, a obecnie uciekinier ukrywający się na Zewnętrznych Rubieżach. Nawet jednak na odległej planecie Bracca młody adept Mocy nie może czuć się bezpieczny, szczególnie że na jego trop wpada imperialna inkwizytorka. Na szczęście Cal nie zapomniał jeszcze jak władać mieczem świetlnym ani specjalnymi zdolnościami zakonu Jedi. Protagonista może również liczyć na pomoc nowej mentorki Cere oraz robota BD-1.

Za produkcję Star Wars Jedi: Fallen Order odpowiada Respawn Entertainment, które znane jest z takich pozycji jak Apex Legends i Titanfall 2. Tytuł może pochwalić się rozbudowaną rozgrywką, w której znalazło się miejsce dla efektownej walki, skradania oraz wspinaczki. Pozycja zadebiutuje 15 listopada tego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

 1. Graliśmy w Star Wars Jedi: Fallen Order – kosmiczne Dark Souls
 2. Wszystko o Star Wars Jedi: Upadły Zakon
 3. Oficjalna strona internetowa gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Krzysztof Kałuziński

Krzysztof Kałuziński

W dzieciństwie pisał opowiadania fantasy, katował Pegasusa, a potem peceta. Pasje przekuł w zawód redaktora portalu dla graczy prowadzonego z przyjacielem, jak również copywritera oraz doradcy w sklepie z konsolami. Z czasem zaczął zastanawiać się, czy jest dla niego miejsce w większej redakcji. W efekcie trafił do newsroomu GRYOnline.pl. Nie boi się podejmowania różnych tematów, choć preferuje wiadomości o niezależnych produkcjach w stylu Disco Elysium.Nie przepada za to za remake'ami i growymi tasiemcami. Od dziecka chciał napisać powieść, choć zdecydowanie lepiej tworzy mu się jej bohaterów niż fabułę.Pewnie dlatego tak pokochał RPGi (papierowe i wirtualne). Wychowały go lata 90., do których chętnie by się przeniósł. Uwielbia filmy Tarantino, za sprawą Mad Maksa i pierwszego Fallouta zatracił się w postapo, a Berserk przekonał go do dark fantasy. Dziś próbuje sił w e-commerce i marketingu, jednocześnie wspierając zespół w weekendy. Dzięki temu wciąż może kultywować dawne pasje

więcej