Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2019, 19:53

Star Wars Jedi Fallen Order osiągnęło złoty status

Studio Respawn Entertainment poinformowało, że Star Wars Jedi: Upadły zakon osiągnęło złoty status. Możemy być więc pewni, że zaplanowana na połowę listopada premiera nie zaliczy opóźnienia.

Star Wars Jedi: Upadły zakon trafi w nasze ręce bez opóźnień. - Star Wars Jedi Fallen Order osiągnęło złoty status - wiadomość - 2019-10-18
Star Wars Jedi: Upadły zakon trafi w nasze ręce bez opóźnień.

Prace nad Star Wars Jedi: Upadły zakon zostały oficjalnie zakończone. Studio Respawn Entertainment poinformowało, że gra osiągnęła złoty status. Oznacza to, że płyty z produkcją trafiły do tłoczni, a premiera odbędzie się w zaplanowanym terminie.

Star Wars Jedi: Upadły zakon trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One 15 listopada tego roku. Tytuł otrzyma polską wersję językową.

Opublikowane do tej pory informacje o grze nastrajają całkiem optymistycznie. Star Wars Jedi: Upadły zakon ma skupić się na kampanii fabularnej, opowiadającej o losach byłego padawana – Cala Kestisa – który ukrywa swoją tożsamość, by nie paść ofiarą żołnierzy Imperium Galaktycznego. Produkcja ma w momencie premiery prezentować kompletną historię. Według zapowiedzi twórców, nie uświadczymy w niej także mikrotransakcji i multiplayera.