Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2019, 10:02

autor: Aquma

Star Wars Jedi Fallen Order z ponad milionem nabywców na Steam

Nowa gra studia Respawn Entertainment - Star Wars Jedi: Fallen Order - znalazła przeszło milion odbiorców na Steamie. Warto przypomnieć, że tytuł jest dostępny także w ramach subskrypcji Origin Access Premier oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Na Steamie jest już ponad milion rycerzy Jedi. - Star Wars Jedi Fallen Order z ponad milionem nabywców na Steam - wiadomość - 2019-12-09
Na Steamie jest już ponad milion rycerzy Jedi.

Już ponad milion graczy nabyło na Steamie najnowszą produkcję studia Respawn Entertainment - przygodową grę akcji osadzoną w uniwersum Gwiezdnych wojen pod tytułem Star Wars Jedi: Upadły zakon. Dane pochodzą z serwisu SteamSpy (do zobaczenia szczegółowych informacji potrzebna jest płatna subskrypcja).

Wynik jest o tyle imponujący, że tytuł jest dostępny także w ramach subskrypcji Origin Access Premier. Warto przypomnieć, że produkcja zdążyła już pobić rekord cyfrowej sprzedaży gier osadzonych w świecie Star Wars i bardzo szybko stała się jednym z bestsellerów na platformie Steam. Warto odnotować, że tytuł cieszy się dużą popularnością również w Polsce - od kilku tygodni zajmuje czołowe pozycje na liście top 10 Game Sales Data.

Star Wars Jedi: Upadly zakon zadebiutowało 15 listopada tego roku na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja może się pochwalić solidnymi recenzjami na portalu Metacritic (średnia na poziomie 80-82%, w zależności od platformy). U nas tytuł otrzymał wysoką ocenę 8,5/10.

  1. Star Wars Jedi: Fallen Order - strona oficjalna
  2. Star Wars Jedi: Fallen Order - poradnik
  3. Recenzja gry Star Wars Jedi Fallen Order – EA kontratakuje i robi to dobrze