Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2019, 19:05

autor: Froozyy

Nowe gameplaye i wrażenia z pokazu Star Wars Jedi: Fallen Order

W internecie pojawiły się wrażenia z zamkniętego pokazu gry Star Wars Jedi: Upadły zakon. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z produkcją oferującą spore możliwości eksploracji i satysfakcjonującą walkę. Przy tym będzie pozbawiona jakichkolwiek mikropłatności, endgame'u czy popremierowych wydarzeń.

Star Wars Jedi: Upadły zakon zapowiada się na solidną produkcję. - Nowe gameplaye i wrażenia z pokazu Star Wars Jedi: Fallen Order - wiadomość - 2019-10-17
Star Wars Jedi: Upadły zakon zapowiada się na solidną produkcję.

Na miesiąc przed premierą Star Wars Jedi: Upadły zakon w sieci zaczęły pojawiać się nowe gameplaye oraz wrażenia z zamkniętego pokazu przedpremierowej wersji gry w Los Angeles. Wszystko wskazuje na to, że nareszcie mamy do czynienia z naprawdę dobrą grą od Electronic Arts, która zostanie wydana od razu w całości (bez dodatkowych wydarzeń popremierowych czy endgame’u) oraz będzie pozbawiona jakichkolwiek mikropłatności.

W udostępnionym trzygodzinnym materiale dziennikarze mieli okazję sprawdzić, co zmieniło się w grze od czasów ostatniego pokazu na targach E3, a zebrane opinie jasno dają graczom do zrozumienia, że ten tytuł jest tym, na co faktycznie czekali. Nasze szczegółowe wrażenia z zamkniętego pokazu możecie przeczytać tutaj.

Zagraniczne serwisy chwalą sobie dynamiczne walki rodem z God of War (które według dziennikarzy są bardzo satysfakcjonujące) czy też duże możliwości eksploracji. Ale to oczywiście nie wszystko, co będzie miała do zaoferowania najnowsza gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Fani znajdą w niej typowe dla przygodowych gier akcji rozwiązania - drzewko umiejętności, logiczne zagadki oraz potężnych bossów.

Do dyspozycji gracza będzie również wiele opcji modyfikacji strojów, towarzyszących nam dronów i nawet miecza świetlnego, a wszystko to bez żadnych mikropłatności czy lootboksów. Według większości dziennikarzy to właśnie, wraz z dobrze stworzonymi podstawowymi elementami gry, sprawi, że Star Wars Jedi: Upadły zakon będzie jednym z lepszych tegorocznych tytułów.

Twórcy zapewniają przede wszystkim, że gra w dniu premiery będzie dostępna w całości. Oznacza to, że nie doczekamy się w niej żadnych popremierowych wydarzeń, rozgrywek sieciowych czy też endgame’u. Gracz płacąc za tytuł otrzyma gotowy produkt, który będzie mógł przejść od razu - od początku do końca.

Star Wars Jedi: Upadły zakon ukaże się 15 listopada 2019 roku. Produkcja będzie dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-17

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Upadły zakon