Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2020, 09:11

autor: Adrian Werner

Chcecie więcej Star Wars Jedi: Fallen Order? Jest szansa na nową zawartość

Pojawiły się wiarygodne doniesienia, według których do gry Star Wars Jedi: Fallen Order wkrótce trafi nowa zawartość. Nie wiadomo jednak, czy będzie to płatne DLC czy aktualizacja.

Chcecie więcej Star Wars Jedi: Fallen Order? Jest szansa na nową zawartość - ilustracja #1
Możliwe, że studio Respawn Entertainment nie skończyło jeszcze z rozwijaniem Star Wars Jedi: Fallen Order.

W sieci pojawiły się plotki, według których w planach jest nowa zawartość do Star Wars Jedi: Fallen Order, czyli zeszłorocznego przeboju studia Respawn Entertainment. Źródłem jest zazwyczaj dobrze poinformowany Shinobi602.

Niestety, informator nie sprecyzował, czy chodzi o płatny dodatek, czy o aktualizację. W maju gra otrzymała duży patch, który dodał wyzwania bojowe na arenach oraz możliwość tworzenia przez graczy własnych starć tego typu.

Przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Fallen Order ukazało się 15 listopada 2019 roku na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Kilka miesięcy temu będąca wydawcą firma Electronic Arts chwaliła się, że w produkcję zagrało ponad 10 mln osób. Spekuluje się, że kontynuacja już jest w produkcji.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Star Wars Jedi: Fallen Order to gra Electronic Arts, której szukaliście
  3. Wszystko o Star Wars Jedi: Fallen Order
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Upadły zakon