Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2019, 12:37

Wiemy, kiedy zobaczymy gameplay z Star Wars Jedi Fallen Order

Poznaliśmy harmonogram imprezy EA Play, która poprzedzi targi E3 2019. Electronic Arts przewidziało z niej transmisję na żywo, rozpoczynającą się w sobotę o 18:30. Gwoździem programu będzie Star Wars Jedi: Fallen Order. Co ciekawe, w rozpisce zabrakło miejsca dla Anthem.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Wiemy, kiedy zobaczymy gameplay z Star Wars Jedi Fallen Order - ilustracja #1

Electronic Arts właśnie ogłosiło swój harmonogram dla tegorocznego EA Play, czyli corocznego wydarzenia poprzedzającego targi E3, na którym pokazywane są najnowsze gry wydawcy. Trzygodzinna transmisja na żywo rozpocznie się 8 czerwca o 18:30. Będziemy mogli zobaczyć na niej takie tytuły jak Star Wars Jedi: Fallen Order, Apex Legends oraz Battlefield V.

Na pierwszy ogień pójdzie Star Wars Jedi: Fallen Order. Następnie, o 19:00, zostaną pokazane szczegóły na temat drugiego sezonu w Apex Legends. O godzinie 19:30 EA ujawni nowości dla Battlefield V. Następna godzina transmisji jest przeznaczona dla fanów sportowych serii. O 20:00 zostanie pokazana najnowsza część serii FIFA, a pół godziny później Madden NFL. Stream zakończą informacje o The Sims 4 od 21:00.

Jak widać, podczas EA Play najwyraźniej zabraknie informacji o nowej odsłonie serii Plants vs Zombies, która została zapowiedziana na tegoroczną jesień. To samo dotyczy kolejnej gry z cyklu Need for Speed, choć o jej absencji słyszeliśmy już wczoraj. Bardziej zastanawiający jest brak panelu poświęconego rozwojowi Anthem. Nie do pomyślenia wydaje się, żeby BioWare nie miało nic do ogłoszenia w temacie dalszej przyszłości swojej gry-usługi po trzech miesiącach od premiery (zwłaszcza że były to raczej ciche trzy miesiące). Czyżby naprawa tego tytułu pochłaniała aż tyle uwagi dewelopera? A może Electronic Arts już postawiło na nim krzyżyk?

Dla fanów, którzy pojawią się na EA Play w Los Angeles, EA przygotowało kilka dodatkowych atrakcji. Będzie można na przykład wziąć udział w „JuJu Smith-Schuster Experience”, czyli zdobyć przyłożenie w stylu jednej z największych gwiazd NFL. Przygotowano również rozrywkę dla fanów Gwiezdnych wojen oraz FIF-y.

Stream z EA Play będzie można oglądać na oficjalnej stronie EA, YouTubie oraz Twitchu.

Więcej informacji na temat pozostałych konferencji na E3 możecie znaleźć tutaj. Natomiast pełna lista gier, które zobaczymy na targach znajduje się tutaj.