Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2019, 11:43

autor: Aquma

Nowe odsłony Need for Speed i Plants vs. Zombies ukażą się jesienią

Firma Electronic Arts opublikowała wczoraj najnowszy raport finansowy. Z dokumentu wynika, że jesienią tego roku na rynku pojawią się kolejne części serii Need for Speed oraz Plants vs. Zombies.

Kolejne gry EA zadebiutują jesienią. - Nowe odsłony Need for Speed i Plants vs. Zombies ukażą się jesienią - wiadomość - 2019-05-09
Kolejne gry EA zadebiutują jesienią.

W SKRÓCIE:

  1. nowe odsłony cykli Need for Speed i Plants vs. Zombies trafią na rynek pomiędzy październikiem i grudniem tego roku;
  2. EA potwierdziło, że kolejna część Plants vs. Zombies będzie strzelanką.

Wydawca Electronic Arts poinformował, w jakim okresie należy się spodziewać premiery kolejnych odsłon serii Need for Speed oraz Plants vs. Zombies. Obydwie gry zadebiutują jesienią tego roku (pomiędzy październikiem a grudniem). Informacja znalazła się w opublikowanym wczoraj raporcie finansowym firmy. Niestety, konkretne daty premier na razie nie są znane. Produkcje trafią na PC i konsole (nie sprecyzowano, o których platformach mowa, ale PlayStation 4 i Xbox One wydają się pewniakami).

Nie wiemy zbyt wiele na temat omawianych tytułów. W czasie rozmowy z inwestorami przedstawiciele EA potwierdzili informacje ujawnione wcześniej przez prezesa firmy, Andrew Wilsona, który w lutym zdradził, że nowa odsłona Plants vs. Zombies będzie strzelanką, a nie grą strategiczną (lub karcianką, jak wydane dwa lata temu Plants vs. Zombies Heroes). Wszystko wskazuje na to, że otrzymamy kolejną część zapoczątkowanego w 2014 roku cyklu Garden Warfare.

Ostatnią odsłoną drugiej z omawianych serii – Need for Speed – było wydane w 2017 r. NFS: Payback. Produkcja została chłodno przyjęta zarówno przez branżowych ekspertów (choć u nas otrzymała dość wysoką notę 7,5/10), jak i graczy (w przypadku wersji na PS4 średnia ocen użytkowników w serwisie Metacritic wynosi obecnie 4,1). Pozostaje mieć nadzieję, że przy okazji kolejnej części deweloperom uda się lepiej trafić w gusta klientów.

  1. Electronic Arts – strona oficjalna
  2. Need for Speed – strona oficjalna
  3. Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 – strona oficjalna