Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2019, 10:59

W tym roku dostaniemy nowe Need for Speed i Plants vs. Zombies

Firma Electronic Arts ma w planach nowe odsłony marek Need for Speed oraz Plants vs. Zombies. Obie gry mają ukazać się w tym roku.

W tym roku upłyną dwa lata od premiery Need for Speed: Payback. - W tym roku dostaniemy nowe Need for Speed i Plants vs. Zombies - wiadomość - 2019-02-06
W tym roku upłyną dwa lata od premiery Need for Speed: Payback.

Podczas konferencji omawiającej sprawozdanie finansowe firmy Electronic Arts wydawca uchylił rąbka tajemnicy odnośnie planów na przyszłość. Okazuje się, że wśród nich są nowe odsłony marek Need for Speed oraz Plants vs. Zombies.

Niestety, nie podzielono się zbyt wieloma konkretami. Wiemy jedynie, że obie gry mają ukazać się jeszcze w tym roku. Ponadto w przypadku marki Plants vs. Zombies prezes firmy Andrew Wilson uściślił, że chodzi o nową odsłonę jej strzelankowej odnogi. Oznacza to, że otrzymamy najpewniej następcę Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2.

Przypomnijmy, że ostatnią odsłoną Need for Speed było wydane w 2017 roku Payback. Gra ukazała się na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja została przyjęta dosyć chłodno i wersja na PlayStation 4 posiada średnią ocen na poziomie 61% według serwisu Metacritic. Nieco bardziej łaskawy był nasz redaktor, który wystawił tytułowi notę 7.5/10.

Z kolei w przypadku drugiej z marek najnowszą odsłoną jest karcianka Plants vs. Zombies Heroes, która trafiła pod koniec 2016 roku na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Najnowsza gra z serii ma być strzelanką, więc fani liczący na powrót do korzeni cyklu i tradycyjną strategię tower defense, na razie będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

  1. Oficjalna strona serii Need for Speed
  2. Recenzja gry Need for Speed: Payback – jest szybko. Czy jest wściekle?
  3. Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2