Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2019, 18:20

autor: Entelarmer

EA nie pokaże nowej gry z serii Need for Speed przy okazji E3 2019

Nowa odsłona serii Need for Speed nie zostanie ujawniona w czerwcu. Taką informację przekazał Ben Walke z firmy Electronic Arts we wpisie poświęconym nadchodzącej produkcji. Przy okazji potwierdził, że tytuł ukaże się jeszcze w tym roku.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Nowy Need for Speed nie zostanie zapowiedziany w czerwcu. - EA nie pokaże nowej gry z serii Need for Speed przy okazji E3 2019 - wiadomość - 2019-05-29
Nowy Need for Speed nie zostanie zapowiedziany w czerwcu.

Od miesięcy wiemy, że do końca roku ukaże się kolejna odsłona serii Need for Speed, o czym przypomniała nam firma Electronic Arts w niedawnym raporcie finansowym. Jeśli jednak liczyliście na prezentację gry w trakcie E3 2019, czeka Was rozczarowanie. Odpowiedzialny za kontakty ze społecznością Ben Walke wspomniał o tytule w wiadomości na oficjalnej stronie wydawcy. Jak stwierdził, twórcy skupiają się przede wszystkim na samej grze, mającej godnie uczcić dwudziestopięciolecie cyklu, a nie jej promowaniu. Dlatego też nowy Need for Speed nie zostanie pokazany w czerwcu.

Czy usłyszycie więcej o nowym NFS? Tak. Czy zadebiutuje on w tym roku? Tak. Czy szykujemy coś na czerwiec? Nie. To dość proste, ale chcieliśmy dać wam znać o naszych planach, nim zapytacie: „gdzie jesteście?”. Naszym celem jest stworzenie gry wyścigowej prawdziwie zapadającej w pamięć na 25. rocznicę NFS, a nie serii wydarzeń ją promujących. Gra jest najważniejsza.

Walke wspomniał też o samej grze, ale obyło się bez konkretów. Jego zdaniem sercem Need for Speed są samochody i ich personalizacja, i to one są oczkiem w głowie zespołu. Niemniej uwaga twórców nie skupia się tylko na tych elementach, lecz na wszystkim tym, co stanowi esencję serii. Brzmi to pięknie, ale co z tego wyjdzie, przekonamy się dopiero po zaprezentowaniu tytułu.