Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2019, 18:35

autor: Ender

PlayStation Plus na czerwiec: Borderlands: The Handsome Collection i Sonic Mania

Sony podało tytuły gier, które w czerwcu trafią do abonentów PlayStation Plus. Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają możliwość pobrania platformówki Sonic Mania, a także zestawu dwóch odsłon serii Borderlands – The Handsome Collection.

Znamy tytuły produkcji, które w czerwcu subskrybenci PlayStation Plus będą mogli dodać do wirtualnej biblioteki na PlayStation 4. Pierwsza z nich to zremasterowana kolekcja, w której skład wchodzą dwie odsłony serii BorderlandsBorderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel! wraz ze wszystkimi rozszerzeniami oraz dodatkami DLC. Borderlands: The Handsome Collection oferuje w sumie dziesiątki godzin zabawy, zarówno solo, jak i w grupie ze znajomymi. Co ciekawe, obie wchodzące w skład zestawu gry pozwalają również na rozgrywkę na podzielonym ekranie dla dwóch osób.

Drugą czerwcową produkcją jest nowa dwuwymiarowa odsłona platformówek spod szyldu Sonic, zatytułowana Sonic Mania, która okazała się w 2017 roku. Tytuł który stworzony został przez niezależny zespół deweloperski złożony z oddanych fanów serii, jest hołdem złożonym marce na 25-lecie jej istnienia. Oprócz całkiem nowych, opracowanych specjalnie na potrzeby Sonic Manii poziomów, w grze znalazły się także zremiksowane i rozszerzone etapy z pierwszych części cyklu, takie jak Green Hill Zone z oryginalnego Sonic the Hedgehog z 1991 roku. Gra posiada również kompetytywny oraz kooperacyjny tryb multiplayer.

PlayStation Plus na czerwiec: Borderlands: The Handsome Collection i Sonic Mania - ilustracja #1

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (33 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN).

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Czerwcowa oferta PlayStation Plus:

  1. Borderlands: The Handsome Collection (PS4)
  2. Sonic Mania (PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 4 czerwca.

Gry, które w czerwcu zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. What Remains of Edith Finch (PS4)
  2. Overcooked (PS4)
W skład  Borderlands: The Handsome Collection wchodzą dwie odsłony serii Borderlands. - PlayStation Plus na czerwiec: Borderlands: The Handsome Collection i Sonic Mania - wiadomość - 2019-05-30
W skład Borderlands: The Handsome Collection wchodzą dwie odsłony serii Borderlands.

Na koniec przypomnijmy, że luty był ostatnim miesiącem, kiedy do naszej wirtualnej biblioteki mogliśmy dodać produkcje na konsole PlayStation Vita i PlayStation 3. Od marca subskrybenci otrzymują tylko dwie gry na PlayStation 4. Na razie Sony nie planuje wprowadzać żadnych kolejnych zmian do formuły PlayStation Plus.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach