Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4XONE
Okładka Borderlands: The Handsome Collection (PS4)

Borderlands: The Handsome Collection

Zestaw reedycji gier Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel! zawierający wszystkie dodatki do obu tytułów. Borderlands: The Handsome Collection jest pakietem stworzonym z myślą o konsolach ósmej generacji.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | humorystyczne | pakiet | multiplayer | reedycje/remastery/remaki | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | Role-playing shooter

Okładka Borderlands: The Handsome Collection (PS4)

data premiery gry:

24mar2015

PS4 XONE

Borderlands: The Handsome Collection to zbiorcza reedycja gier Borderlands: The Pre-Sequel! oraz Borderlands 2. Za odświeżone wersje obu gier odpowiada ponownie studio Gearbox Software.

Borderlands: The Handsome Collection nie zmienia niczego w warstwie fabularnej ani mechanice rozgrywki zawartych w pakiecie tytułów. Akcja ponownie rozgrywa się więc na planecie Pandora oraz jej księżycu, gdzie żądni sławy bohaterowie przebijają się przez zastępy przeciwników. Głównym celem rozgrywki jest nie tylko wykonywanie misji, ale także i zbieranie jak najlepszego ekwipunku, który obficie wysypuje się z pokonanych przeciwników. W obu grach do naszej dyspozycji trafia łącznie osiem klas postaci (po cztery na każdą część), które różnią się nie tylko wyglądem, ale także umiejętnościami oraz drzewkiem rozwoju.

W ramach The Handsome Collection, zarówno Borderlands 2 jak i Borderlands: The Pre-Sequel otrzymały poprawioną oprawę graficzną oraz płynniejsze animacje postaci. Całość dodatkowo wzbogacono o poszerzony tryb kooperacyjny, umożliwiający jednoczesne granie aż czterem osobom na tym samym ekranie.

Pakiet zawiera nie tylko podstawowe wersje Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel!, ale także wszystkie DLC do obu tytułów – także te, które nie zostały jeszcze wydane w momencie premiery reedycji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna   / podzielony ekran   / gorące krzesło     Liczba graczy: 1-4  

Ocena gry 7,9 / 10 na podstawie 69 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 7,2 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 239,90 PLN

Gry podobne do Borderlands: The Handsome Collection

Klasyfikacja PEGI Borderlands: The Handsome Collection

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
Wieści ze świata (Game of Thrones: A Telltale Games Series, Borderlands: The Handsome Collection) 19/3/15
Wieści ze świata (Game of Thrones: A Telltale Games Series, Borderlands: The Handsome Collection) 19/3/15

wiadomość19 marca 2015

Dziś piszemy m.in. o trzecim epizodzie Game of Thrones: A Telltale Games Series, postępach prac nad Borderlands: The Handsome Collection oraz zwolnieniach w Cryptic Studios. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Daty debiutu drugiego rozdziału Tales from the Borderlands oraz czwartego DLC do The Pre-Sequel
Daty debiutu drugiego rozdziału Tales from the Borderlands oraz czwartego DLC do The Pre-Sequel

wiadomość9 marca 2015

Na zakończonych wczoraj targach PAX East studio Telltale Games poinformowało, że drugi epizod Tales from the Borderlands ukaże się w przyszłym tygodniu. Znamy też datę wydania czwartego DLC do Borderlands: The Pre-Sequel.

Borderlands: The Handsome Collection zmierza na konsole nowej generacji
Borderlands: The Handsome Collection zmierza na konsole nowej generacji

wiadomość20 stycznia 2015

Odświeżone wersje dwóch ostatnich odsłon ciepło przyjętej serii kooperacyjnych strzelanek niedługo trafią na konsole nowej generacji. GearBox Software właśnie zapowiedziało pakiet Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel!, w którym znajdą się także wszystkie dodatki obu części.

PS4
XONE