Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 maja 2020, 17:10

autor: AlexB

Borderlands: The Handsome Collection za darmo w Epic Games Store

Od dziś do 4 czerwca w Epic Games Store można zdobyć za darmo Borderlands: The Handsome Collection, czyli kolekcję popularnych strzelanek, w skład której wchodzą Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel!. Według plotek, kolejną bezpłatną grą na tej popularnej platformie cyfrowej dystrybucji będzie ARK: Survival Evolved.

Po raz kolejny potwierdziły się plotki sprzed dwóch tygodni. Dziś równo o godzinie 17:00 na platformie Epic Games Store udostępnione zostało za darmo Borderlands: The Handsome Collection, czyli zestaw dwóch gier (wraz ze wszystkimi DLC) należących do popularnej serii strzelanek FPP od studia Gearbox Software - Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel!. Swój egzemplarz możecie zdobyć, wchodząc w poniższy link i klikając przycisk „Pobierz”. Uwaga! Pamiętajcie o włączeniu logowania dwuetapowego.

  1. Borderlands: The Handsome Collection w Epic Games Store
Borderlands: The Handsome Collection za darmo w Epic Games Store - ilustracja #1
Gotowi na przygodę w uniwersum Borderlands?

Borderlands: The Handsome Collection będzie dostępne za darmo w Epic Games Store do 4 czerwca, również do godziny 17:00. Kolejna gra, jaką będzie można zdobyć bezpłatnie na tej platformie, jest jak na razie zagadką. Jeśli jednak wierzyć doniesieniom sprzed dwóch tygodni, które jak do tej pory się sprawdziły, będzie to ARK: Survival Evolved.

Ponadto w Epic Games Store można obecnie zgarnąć za darmo także Sludge Life, czyli utrzymaną w humorystycznym tonie pierwszoosobową produkcję z otwartym światem, dzięki której mamy okazję zasmakować życia grafficiarza. Tytuł jest dostępny w tym miejscu. Oferta będzie ważna równo przez dwanaście miesięcy – do 28 maja 2021 roku.

To jeszcze nie koniec doniesień związanych z darmowym rozdawnictwem w Epic Games Store. Otóż od 11 do 18 czerwca na platformie ekipy Tima Sweeneya będzie można przypisać do swojej kolekcji bez żadnych dodatkowych opłat Samurai Shodown NEOGEO Collection, czyli zestaw siedmiu odsłon popularnego w niektórych kręgach cyklu bijatyk od studia SNK Playmore. Atmosferę podgrzewa fakt, że promocja rozpocznie się dokładnie w dniu oficjalnej premiery zestawu (via PC Gamer).

  1. Oficjalna strona studia Gearbox Software
  2. Recenzja gry Borderlands 2 – tak powinno się robić sequele!
  3. Recenzja gry Borderlands: The Pre-Sequel! – Destiny na wesoło
TWOIM ZDANIEM

Jak korzystasz z Epic Games Store?

Odbieram darmówki, ale nawet nie gram
39,8%
Odbieram darmówki i kupuję gry
23,2%
Odbieram darmówki i gram w nie, nie kupuję gier
21%
Nie biorę nawet za darmo
16%
Zobacz inne ankiety