Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2022, 08:43

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 może zostać ujawnione już wkrótce

W sieci pojawiły się wiarygodne doniesienia, według których firma Electronic Arts zapowie grę Star Wars Jedi: Fallen Order 2 jeszcze przed tegorocznymi targami E3. Najpewniej nastąpi to w maju.

W SKRÓCIE:
  1. według Jeffa Grubba Star Wars Jedi: Fallen Order 2 zostanie zapowiedziane jeszcze przed tegorocznymi targami E3.
  2. dziennikarz obstawia zapowiedź w maju tego roku,
  3. gra ma się ukazać w 2022 roku, ale z powodu opóźnień spowodowanych pandemią premiera może zostać przełożona na 2023 r.

Od dłuższego czasu wiadomo, że studio Respawn Entertainment pracuje nad kontynuacją gry Star Wars Jedi: Fallen Order. Teraz dowiedzieliśmy się, że sequel może zostać oficjalnie zapowiedziany w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Źródłem tych informacji jest zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany dziennikarz Jeff Grubb z serwisu Venture Beat. Według niego Star Wars Jedi: Fallen Order 2 zostanie ujawnione przed tegorocznymi targami E3. Produkcja zostanie pokazana na tej imprezie, ale jej zapowiedź nastąpi wcześniej.

Grubb uważa, że prawdopodobnym terminem ujawnienia gry jest maj 2022 roku. 4 maja odbywa się coroczne święto fanów marki Star Wars, w ramach którego zapowiadanych jest wiele nowych projektów z tego uniwersum. Tegoroczna edycja tego wydarzenia wydaje się dobrym momentem na pokazanie światu Star Wars Jedi: Fallen Order 2.

Według Jeffa Grubba premiera sequela planowana jest na ten rok, ale możliwe, że gra zaliczy poślizg do 2023 r. z powodu opóźnień wywołanych pandemią.

Przypomnijmy, że pierwsze Star Wars Jedi: Fallen Order ukazało się w listopadzie 2019 r. na PC, Xboksie One i PlayStation 4. Z kolei w czerwcu ubiegłego roku zadebiutowały wersje dedykowane konsolom Xbox Series X/S oraz PlayStation 5.

  1. Strona internetowa marki Star Wars
  2. Recenzja gry Star Wars Jedi Fallen Order – EA kontratakuje i robi to dobrze
  3. Star Wars Jedi Fallen Order – poradnik do gry

Czekając na Star Wars Jedi: Fallen Order 2, warto wrócić do pierwszej części, zwłaszcza z modami.

Star Wars Jedi: Fallen Order oferuje dosyć ograniczone możliwości w zakresie tworzenia modów. Mimo to sprytnym fanom udało się opracować kilka ciekawych projektów, które zapewniają świeże wyzwania w grze:

  1. Enemy Cloner – mod sprawia, że liczba spawnujących się wrogów ulega zwielokrotnieniu w każdej lokacji.
  2. Infinite Arena Points – znosi ograniczenia punktowe w trybie areny, pozwalając zmierzyć się z dowolną liczbą wrogów.
  3. Enemy Randomizer – umożliwia wymianę wrogów w kampanii. Możemy swobodnie podmieniać ich na innych lub też zdecydować się na losowy dobór.