Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2019, 15:00

autor: AlexB

Nowa prezentacja The Outer Worlds, kolejne gry w Xbox Game Pass na PC i inne wieści

Dziś piszemy o nowej prezentacji The Outer Worlds, kolejnych grach w abonamencie Xbox Game Pass na PC, dacie debiutu nowego trailera Star Wars Jedi: Fallen Order oraz premierowym zwiastunie dodatku Twierdza cieni do Destiny 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowe fragmenty gameplayu z The Outer Worlds

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, podczas nowego odcinka Inside Xbox po raz kolejny zaprezentowano The Outer Worlds, czyli nowego pierwszoosobowego RPG-a akcji od studia Obsidian. Pokaz możemy podzielić na dwie części. Pierwsza to przeszło trzyminutowy zwiastun stylizowany na podróżniczy spot reklamowy, w żartobliwy sposób prezentujący świat gry. Mogliśmy go obejrzeć już kilka tygodni temu. Druga to rozmowa z Megan Starks, odpowiedzialną za narrację przedstawicielkę twórców tytułu, która dzieli się kilkoma ciekawymi informacjami, dotyczącymi chociażby systemu towarzyszy oraz podobieństwa do Fallout: New Vegas. W trakcie rozmowy możemy zobaczyć nowe fragmenty gameplayu. Całość jest dostępna powyżej.

The Outer World ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 25 października. W przyszłym roku ukaże się również wersja na Switcha. Tytuł otrzyma polską wersję językową (obejmującą jedynie napisy).

Nowe gry w abonamencie Xbox Games Pass na PC

Nowe gry wkrótce pojawią się w Xbox Game Pass na PC. - Nowa prezentacja The Outer Worlds, kolejne gry w Xbox Game Pass na PC i inne wieści - wiadomość - 2019-09-26
Nowe gry wkrótce pojawią się w Xbox Game Pass na PC.

Podczas ostatniego odcinka Inside Xbox podano również tytuły nowych gier, które w najbliższych tygodniach dołączą do abonamentu Xbox Game Pass na PC. Oto one:

 1. Bad North – strategia czasu rzeczywistego od niezależnego studia Plausible Concept, w której jako książę i księżniczka pewnej krainy najechanej przez wikingów musimy zebrać armię i wyprzeć adwersarzy.
 2. DiRT Rally 2.0 – kolejna odsłona popularnego cyklu gier rajdowych od studia Codemasters, w której możemy zasiąść za kierownicą jednego z licencjonowanych samochodów i wziąć udział w zawodach na całym świecie.
 3. Cities: Skylines – strategia ekonomiczna od studia Colossal Order, która pozwala na zbudowanie własnego, współczesnego miasta i dbanie o potrzeby jego mieszkańców.
 4. Saints Row IV: Re-Elected – jak na razie ostatnia główna część szalonej serii gier akcji z otwartym światem od ekipy z Volition Inc. Po raz kolejny wcielamy się w niej w przywódcę gangu Third Street Saints, który tym razem musi stawić czoła złym kosmitom.

Ponadto firma Microsoft zapowiedziała, że na początku października pojawi się aktualizacja znajdującej się obecnie w fazie beta aplikacji Xbox dla systemu Windows 10. Wyeliminuje ona szereg błędów zgłaszanych przez użytkowników oraz usprawni nawigację i przeglądanie biblioteki.

Data debiutu nowego trailera Star Wars Jedi: Fallen Order

Już wkrótce zobaczymy nowy trailer Fallen Order. - Nowa prezentacja The Outer Worlds, kolejne gry w Xbox Game Pass na PC i inne wieści - wiadomość - 2019-09-26
Już wkrótce zobaczymy nowy trailer Fallen Order.

Ostatnio wokół Star Wars Jedi: Fallen Order (w polskim tłumaczeniu Star Wars Jedi: Upadły zakon) było dość cicho. Jednak zaplanowana na 15 listopada premiera tytułu na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One zbliża się wielkimi krokami, więc przyszedł czas, by znów rozkręcić machinę marketingową. Firma Electronic Arts podała, że 26 września około godziny 20:00 czasu polskiego, czyli już jutro, pojawi się nowy trailer nowej produkcji studia Respawn Entertainment. Towarzyszyć mu będzie prezentacja kilku innych atrakcji związanych z grą. Transmisję tego wydarzenia będzie można oglądać w serwisach YouTube, Mixer oraz Twitch.

Premierowy zwiastun Destiny 2: Twierdzy cieni

W przyszły poniedziałek Destiny 2, czyli kolejna odsłona cyklu strzelanek FPP z elementami MMO od studia Bungie Software, otrzyma czwarty duży dodatek, zatytułowany Twierdza cieni (ang. Shadowkeep). Aby podgrzać nieco atmosferę przed premierą, w sieci pojawił się nowy oficjalny trailer rozszerzenia. Robi on drobne wprowadzenie do fabuły i prezentuje nowości wchodzące w skład DLC. Całość można obejrzeć powyżej.

Przy okazji przypominamy, że wraz z premierą Twierdzy cieni podstawowa wersja Destiny 2 wraz z całą zawartością wydaną w pierwszym roku od debiutu przejdzie na model free-to-play oraz pojawi się na platformie Steam. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w tej wiadomości.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Stoneshard
 2. Skate City
 3. Call of Duty: Modern Warfare
 4. Espire 1: VR Operative
 5. Batbarian
 6. Arise: A Simple Story
 7. Onirike
 8. Katanakami
 9. Garfield Kart: Furious Racing
 10. Car Mechanic Simulator: Pocket Edition
 11. Final Fantasy VII Remake
 12. Endless Fables 4: Shadow Within

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Yakuza 7: Like a Dragon zwiastun #1
 2. Westworld Awakening zwiastun #1
 3. Untitled Goose Game zwiastun na premierę
 4. Trash Sailors zwiastun #1
 5. The Surge 2 zwiastun na premierę
 6. The Legend of Zelda: Link's Awakening zwiastun rozgrywki #1
 7. The Bradwell Conspiracy zwiastun #1
 8. Some Distant Memory zwiastun #1
 9. Signs of the Sojourner zwiastun #1
 10. Shovel Knight Dig zwiastun #1
 11. Shing! zwiastun #1
 12. Rebel Cops zwiastun #1
 13. Rayman Mini zwiastun #1
 14. Project Resistance zwiastun #1
 15. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville zwiastun #1