Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2022, 10:36

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 ma zostać ujawnione w maju

Według sprawdzonego informatora Toma Hendersona, Respawn Entertainment szykuje się do ujawnienia Star Wars Jedi: Fallen Order 2. Gra ma zostać pokazana 4 maja, a premiera odbędzie się pod koniec tego roku.

Tom Henderson, czyli sprawdzony leaker koncentrujący się na seriach Call of Duty oraz Battlefield, zdradził, że kontynuacja gry Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się w ostatnim kwartale tego roku.

Według Hendersona sequel zostanie ujawniony 4 maja i autorzy już rozpoczęli przygotowania do tego wydarzenia. W tym dniu odbywa się coroczne święto fanów marki Star Wars, w ramach którego zapowiadanych jest wiele nowych projektów z tego uniwersum. Wczoraj poinformowano, że LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ukaże się 5 kwietnia 2022 roku. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby miesiąc później pokazać światu Star Wars Jedi: Fallen Order 2, gdyż prezentacja tej produkcji nie przyćmi w żaden sposób premiery klockowej odsłony marki.

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 ma zostać ujawnione w maju - ilustracja #1
Źródło: Twitter.

Te doniesienia pokrywają się z plotkami sprzed kilku tygodni, w których również była mowa o premierze pod koniec tego roku oraz możliwej zapowiedzi gry w dniu 4 maja. Ujawnił je zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany dziennikarz Jeff Grubb z serwisu Venture Beat. Fakt, że teraz potwierdza je Henderson, zwiększa szansę, że te plotki znajdą pokrycie w rzeczywistości.

Przypomnijmy, że od kilku lat wiadomo, iż studio Respawn Entertainment pracuje nad kontynuacją Star Wars Jedi: Fallen Order. Pierwsza część została wydana w listopadzie 2019 r. na PC, Xboksie One i PlayStation 4. Z kolei w czerwcu ubiegłego roku zadebiutowały wersje dedykowane konsolom Xbox Series X/S oraz PlayStation 5.

Respawn Entertainment ma obecnie zajmować się trzema projektami. Poza Star Wars Jedi: Fallen Order zespół cały czas rozwija Apex Legends oraz tworzy FPS-a dla pojedynczego gracza, który nie jest jednak częścią marki Titanfall.

  1. Strona internetowa marki Star Wars
  2. Recenzja gry Star Wars Jedi Fallen Order – EA kontratakuje i robi to dobrze
  3. Star Wars Jedi Fallen Order – poradnik do gry