Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak ocalić Teresę przed gwałtem - Biały rycerz | Osiągnięcia i trofea Kingdom Come Kingdom Come poradnik, solucja

Na stronie zamieściliśmy opis trofeum Biały rycerz gry Kingdom Come: Deliverance. Osiągnięcie to przyznawane jest za ocalenie Teresy przed Kumanami. Dokładnie zapoznaj się z poniższymi informacjami, gdyż łatwo jest przegapić okazję do zdobycia osiągnięcia.

Trofeum to możesz odblokować po tym jak zaliczysz prolog gry w Skalicy i Henry zmuszony zostanie do ucieczki i dotarcia do Talmberku - Jak ocalić Teresę przed gwałtem - Biały rycerz | Osiągnięcia i trofea Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Trofeum to możesz odblokować po tym jak zaliczysz prolog gry w Skalicy i Henry zmuszony zostanie do ucieczki i dotarcia do Talmberku. Jest to konkretnie początek głównego zadania Uciekaj! (Run!), do którego przystępujesz na wąskiej ścieżce będąc ściganym przez jednego z przeciwników. Musisz dotrzeć do pokazanego na obrazku gospodarstwa znajdującego się u podstawy wzgórza.

Gra zasugeruje żeby jak najszybciej wskoczyć na konia i kontynuować ucieczkę, ale nie wykonuj jeszcze tego kroku, bo przegapisz trofeum - Jak ocalić Teresę przed gwałtem - Biały rycerz | Osiągnięcia i trofea Kingdom Come - Kingdom Come Deliverance - poradnik do gry

Gra zasugeruje żeby jak najszybciej wskoczyć na konia i kontynuować ucieczkę, ale nie wykonuj jeszcze tego kroku, bo przegapisz trofeum. Zauważ, że po prawej stronie Teresa broni się przed grupą Kumanów próbujących ją zgwłacić i na potrzeby tego osiągnięcia musisz jej pomóc. Możesz w tym celu uderzyć jednego z napastników dowolną bronią białą (np. przechowywanym mieczem) lub po wskoczeniu na konia w nich wjechać. Trofeum zdobędziesz w momencie gdy Teresie uda się oswobodzić.

Dodatkowe uwagi do tego trofeum:

  1. Po odwróceniu uwagi gwałcicieli szybko ucieknij z gospodarstwa. Są oni doskonale wyposażeni i mogą zabić Henry'ego 1-2 atakami.
  2. Nawet jeśli nie ochronisz Teresy przed zbiorowym gwałtem to nie stracisz okazji do tego żeby ją uwieść w dalszej części gry (trofeum McKochaś).
  3. Jeśli przegapiłeś opisaną wyżej scenę to nie musisz rozpoczynać gry od początku. Przejrzyj listę zapisanych stanów gry i wybierz sejw, który automatycznie utworzony został w momencie rozpoczęcia głównego zadania "Uciekaj!"