Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2007, 20:57

autor: Metatron

Zapowiedziano grę Crusaders: Invasion of Constantinople

Francuski deweloper Kylotonn, znany dotychczas z takich produkcji jak Ironstorm czy Bet of Soldier i pracujący obecnie nad remakem gry Speedball zapowiedział kolejny tytuł, Crusaders: Invasion of Constantinople. Będzie to przygodowa gra akcji osadzona w realiach czwartej krucjaty. Produkcja trafi na komputery PC oraz konsole nowej generacji.

Francuski deweloper Kylotonn, znany dotychczas z takich produkcji jak Ironstorm czy Bet of Soldier, pracujący obecnie nad remakem gry Speedball, zapowiedział kolejny tytuł – Crusaders: Invasion of Constantinople. Będzie to przygodowa gra akcji osadzona w realiach czwartej krucjaty. Produkcja trafi na komputery PC oraz konsole nowej generacji.

Zapowiedziano grę Crusaders: Invasion of Constantinople - ilustracja #1

W grze wcielimy się w jednego z trzech rycerzy – uczestników krucjaty i ruszymy na podbój Konstantynopola. W trakcie rozgrywki skorzystamy z rozbudowanego arsenału broni, począwszy od mieczy i toporów, a na łukach i kuszach skończywszy. Pokonując kolejnych przeciwników, nasz bohater będzie poznawał nowe ciosy i uczył się dodatkowych zdolności. Będziemy mogli również zwerbować do pomocy czterech wojowników, którzy będą wspierać nas w walce i wykonywać nasze rozkazy.

Twórcy obiecują dwanaście odmiennych lokacji wzorowanych na prawdziwych miejscach średniowiecznej Europy. To właśnie ze względu na ich oryginalną architekturę gra ma być unikatowa. „Gracze zostaną przeniesieni poza tradycyjnie spotykane w produkcjach RPG podziemia i rozległe lasy” – zapowiedział Yann Tambellini, dyrektor studia Kylotonn.