Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2008, 09:51

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 czerwca 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: demonstracja SimCity Societies, zwalcz nałóg palenia papierosów z Nintendo DS, Havok już darmowy, nowa odsłona cyklu Castlevania. Życzymy miłej lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: demonstracja SimCity Societies, zwalcz nałóg palenia papierosów z Nintendo DS, Havok już darmowy, nowa odsłona cyklu Castlevania. Życzymy miłej lektury.

SimCity Societies

12 czerwca firma Electronic Arts udostępni wszystkim zainteresowanym wersję demonstracyjną SimCity Societies. Zostanie ona zaktualizowana wszystkimi wydanymi do tej pory łatkami oraz umożliwi przejście samouczka, krótkiego scenariusza, a także zaoferuje możliwość poradzenia sobie z dwoma klęskami żywiołowymi.

Allen Carr's Easyway to Stop Smoking

Palenie papierosów to poważny nałóg, bardzo trudny do zwalczenia. Na rynku znajduje się sporo preparatów mających ułatwić palaczom jego porzucenie, jednakże niewiele z nich spełnia swoją rolę. Czy pomoże w tym program Allen Carr's Easyway to Stop Smoking przeznaczony dla posiadaczy Nintendo DS? Produkcja Ubisoft powstaje przy udziale Allena Carra, którego metody walki z nałogiem są podobno niezwykle skuteczne. W ramach Allen Carr's Easyway to Stop Smoking znajdziemy nie tylko różnego rodzaju systemy walki, ale także będziemy mogli kontrolować swoje postępy dzięki statystykom oraz prowadzeniu osobistego „dziennika”. Pozycja zostanie wydana jeszcze w bieżącym roku.

Havok

Producent silnika Havok udostępnił na łamach serwisu Havok darmową wersję swojego produktu (w formie kodu binarnego). Pozwala on ona na wykorzystanie wszystkich podstawowych jego funkcji. Program znajdziecie w tym miejscu.

Castlevania

Poznaliśmy tytuł kolejnej produkcji z cyklu Castlevania. Jest nią Order of Ecclesia, przeznaczona dla przenośnego Nintendo DS. Interesujący jest fakt, że w grze wcielimy się w postać kobiety. Sama gra będzie w ogromnym stopniu wykorzystywać dotykowy ekran konsoli. Premiera zapowiadana jest na jesień 2008 roku.

Frontlines: Fuel of War

Już niebawem wszyscy fani gry Frontlines: Fuel of War będą mogli zaopatrzyć się w aktualizację utrudniającą życie różnym oszustom. Niedługo po niej w sieci zadebiutuje kolejna łatka, która prócz kilku błędów umożliwi graczom zmagania na nowej mapie.

Tamagotchi Connection

Produkcja Tamagotchi Connection: Corner Shop 3 została zakończona, w związku z czym pozycja powędrowała do tłoczni. Amerykańska premiera już za kilkanaście dni, europejska nastąpi w październiku bieżącego roku. Więcej o grze znajdziecie w tym miejscu.

Mega Man

Firma Capcom rozpoczęła produkcję gry Mega Man Star Force 3. Pozycja zostanie wydana na Nintendo DS. Szczegóły na jej temat powinniśmy poznać już wkrótce.

Galerie obrazków

Kończąc „Wieści ze świata” proponujemy Wam kilka najciekawszych, weekendowych zestawów zrzutów ekranowych...

Fallout 3

Goin' Downtown

East India Company

Galerie filmów

... oraz filmów:

Valhalla Knights 2

Battlefield: Bad Company - demo movie

Far Cry 2 - gra w wersji na konsole

Kung Fu Panda

Dead Space - film animowany #2

World in Conflict: Soviet Assault - Pierwsza Fala

gry