Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneNDS
Okładka Tamagotchi Connection: Corner Shop 3 (NDS)
OkładkaTamagotchi Connection: Corner Shop 3 (NDS)

Tamagotchi Connection: Corner Shop 3 NDS

Trzecia część popularnej serii z tytułowymi stworkami Tamagotchi w rolach głównych. Zajmujemy się prowadzeniem wielu rodzajów biznesów, wolne chwile spędzając w zaprojektowanym przez siebie parku.

Strategiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tamagotchi Connection: Corner Shop 3 Premiera NDS

1czerwca2008

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Tamagotchi Connection: Corner Shop 3

MySims

Pokemon Diamond

Pokemon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team

Tamagotchi Connection: Corner Shop 3 jest kolejną odsłoną zapoczątkowej w 2006 roku serii produktów. Podobnie jak w przypadku poprzednich tytułów z tego cyklu, mamy do czynienia z grą nawiązującą do niezwyklej popularnej zabawki Tamagotchi, oferującej możliwość zaopiekowania się małym kurczaczkiem. Trzecia część serii Corner Shop przygotowana została wyłącznie z myślą o posiadaczach konsol Nintendo DS.

Gracz po raz kolejny ma okazję do tego żeby zająć się zarządzaniem własnym sklepem. Akcja trzeciej odsłony cyklu rozgrywa się w miasteczku Tamagotchi. Tym razem gracz może wybierać pomiędzy kilkoma różnymi rodzajami biznesów. Oprócz znanych z poprzednich gier z serii Corner Shop sklepów ze zwierzętami są to teraz między innymi zajmujące się wypiekiem chleba piekarnie, obiekty sprzedające lody, czy też firmy specjalizujące się w planowaniu przyjęć. Cechą wspólną wszystkich tych biznesów jest to, że są one zamieszkiwane przez tytułowe stworki, które pojawiają się na dodatek w nieznanych wcześniej odmianach.

W chwilach wolnych od pracy gracz zajmuje się przede wszystkim tworzeniem własnego parku rozrywki, w którym może spędzać wolny czas z przyjaciółmi. Park sukcesywnie wzbogacany jest o nowe elementy, wśród których nie brakuje fontann czy ogrodów. Wiele elementów dekoracji należy dopiero odblokować żeby móc z nich skorzystać.

Corner Shop 3 nie zawiera pełnoprawnego multiplayera, aczkolwiek oferuje możliwość wymiany danych z innymi posiadaczami gry. Dotyczy to między innymi udostępniania swoim znajomym zdobytych przedmiotów, czy prowadzonego przez siebie dziennika wydarzeń. Oprawa wizualna trzeciej części Corner Shop utrzymana została w zbliżonym stylu do poprzednich gier z tej serii. Na ekranie obserwuje się więc zabawnie wykonane stworki oraz kolorowe wnętrza prowadzonych przez siebie biznesów.

Ostatnia modyfikacja 26 lutego 2008

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Klasyfikacja PEGI Tamagotchi Connection: Corner Shop 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.