Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Animal Crossing: Wild World (NDS)
OkładkaAnimal Crossing: Wild World (NDS)

Animal Crossing: Wild World NDS

Jest to oficjalna kontynuacja hitu Animal Crossing, wydanego w 2003 na konsolę GameCube. Żyjesz pomiędzy swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi w fikcyjnym świecie, pełnym różnorodnych wiosek i miast.

Przygodowe | elementy strategiczne | symulator życia | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Animal Crossing: Wild World Premiera NDS

5grudnia2005

producent: Nintendo wydawca: Nintendo Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Animal Crossing: Wild World

Spore Creatures

The Sims 3

The Sims 2

Jest to oficjalna kontynuacja hitu Animal Crossing, wydanego w 2003 na konsolę GameCube. Żyjesz pomiędzy swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi w fikcyjnym świecie, pełnym różnorodnych wiosek i miast. W grze są dostępne wszystkie rozrywki obecne w wersji na GameCube: kopanie dołów, łowienie ryb w stawach, ścinanie drzew itd. Możesz wybierać pośród szerokiej gamy koszulek, czapek oraz okularów, w różnych rozmiarach i kształtach. Przedmioty możesz kupować w sklepie Toma Nooka i przy każdym zakupie korzystać ze specjalnej maszyny. Urządzenie to sumuje punkty za kupiony towar i umożliwia dostęp do specjalnych przedmiotów oraz promocji.

Swoją postacią możesz sterować za pomocą ekranu dotykowego (przesuwając bohatera we wskazanym kierunku). Ponadto, gra wykorzystuje ekran dotykowy do pisania wiadomości, rysowania oraz zarządzania zbiorem przedmiotów. Rozmowa ze zwierzętami w wiosce polega na wskazaniu ich rysikiem, podobnie wygląda wchodzenie oraz wychodzenie z budynków.

Jest to jeden z pierwszych tytułów na NDS, który wspiera wbudowaną technologię Wi-Fi przeznaczoną do wieloosobowej gry internetowej. Maksymalnie mogą grać ze sobą 4 osoby, które znajdują się w zasięgu “hot-spota” Wi-Fi. Znajdą się w tej samej wiosce, w której mogą czatować za pomocą ekranu dotykowego, prezentować sobie nawzajem pokoje stworzone w grze oraz wymieniać się przedmiotami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 46 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Animal Crossing: Wild World

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Animal Crossing: Wild World Wymagania sprzętowe

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • Nintendo Wi-Fi Connection