Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2011, 14:20

autor: Jiker

Wieści ze świata (Killzone 3, Castlevania: Lords of Shadow, Mortal Kombat) 19/04/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Castlevania: Lords of Shadow, obniżce ceny Wii w USA, a także popularności pierwszego odcinka Mortal Kombat: Legacy. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Castlevania: Lords of Shadow, obniżce ceny Wii w USA, a także popularności pierwszego odcinka Mortal Kombat: Legacy. Zapraszamy do lektury.

Castlevania: Lords of Shadow

Po kilkukrotnym opóźnieniu premiery, dodatek DLC Reverie do slashera Castlevania: Lords of Shadow zadebiutuje jutro w ofercie europejskiego PlayStation Network (7,99 euro) oraz Xbox Live (800 punktów Microsoftu). Gracze przejmą w nim kontrolę nad Gabrielem Belmontem, by udzielić pomocy Laurze, byłej podopiecznej Carmilli, a zarazem królowej wampirów. Oboje wyruszą w niebezpieczną wyprawę do Zamku, w trakcie której zmierzą się z potężnymi siłami ciemności.

Wieści ze świata (Killzone 3, Castlevania: Lords of Shadow, Mortal Kombat) 19/04/11 - ilustracja #1

Wii

Niektórzy amerykańscy sprzedawcy – Best Buy, GameStop, Target, Toys 'R' Us i Amazon – obniżyli cenę konsoli Wii do poziomu 169,99 dolarów, czyli o 30 dolarów niższego niż do tej pory. Warto odnotować, że ruch ten nie wiąże się z decyzją tamtejszego oddziału firmy Nintendo o zmianie sugerowanej ceny konsoli . Niewykluczone, że sieci handlowe przeczuwając taki obrót rzeczy, zdecydowały się na jego wyprzedzenie. Od kilkunastu dni w sieci krążą bowiem plotki o oficjalnej obniżce ceny Wii do poziomu 150 dolarów. Poprzednia miała miejsce półtora roku temu.

Mortal Kombat: Legacy

Pierwszy odcinek internetowego serialu Mortal Kombat: Legacy w reżyserii Kevina Tancharoena w ciągu siedmiu dni od premiery obejrzało ponad 5,5 miliona osób. Obraz – podzielony na dziesięć epizodów (premiery kolejnych już niedługo) – ma na celu promocję debiutującej w tym tygodniu gry Mortal Kombat studia NetherRealm.

Killzone 3

Studio Guerrilla Games podzieliło się szczegółami na temat łatki 1.08 do strzelaniny Killzone 3. Do jej publikacji dojdzie w przyszłym tygodniu. Dokładna data debiutu zostanie ogłoszona w przeciągu najbliższych kilku dni.

PSP Go

Jeden z brytyjskich sprzedawców poinformował redakcję serwisu MCV, że firma Sony zaprzestała dostaw PSP Go. W momencie, gdy sklepy wyprzedadzą aktualny rzut specjalnego modelu pierwszej przenośnej konsoli japońskiego koncernu, ten zniknie z półek i najprawdopodobniej już nigdy na nie powróci. Przypominamy, że na przełomie 2011 i 2012 roku do sprzedaży trafi następca PSP, czyli NGP.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Duke Nukem Forever

Drawn: Dark Flight

Dungeon Hunter: Alliance

Rage

Uncharted 3: Drake's Deception

Brink

The Elder Scrolls V: Skyrim

Hunted: The Demon's Forge PS3

Hunted: The Demon's Forge X360

Prey 2

SOCOM: Polskie Siły Specjalne

Dead Horde

Echoes of Sorrow

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

The Secret World - trailer #1

Puzzle Agent - trailer #1

Red Faction: Armageddon - Infestation Mode

Sail Simulator 2010 - Deluxe Edition

Shift 2: Unleashed - Career Tour

Twisted Metal - trailer #1

Game Design w Wiedźminie 2 - dyskusja z twórcami 1/2 video wywiad

Game Design w Wiedźminie 2 [2/2] video wywiad

Gramy w Gears of War 3 - multiplayer Gramy!

Battlefield 3 - Strefa Sejsmiczna (PL)

Rage - Gameplay Trailer

Uncharted 3: Drake's Deception - Multiplayer

gry