Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Echoes of Sorrow (PC)
OkładkaEchoes of Sorrow (PC)

Echa Udręki PC

Echoes of Sorrow

Echoes of Sorrow to gra logiczno-przygodowa, w której wcielamy się w postać kobiety starającej się rozwikłać zagadkę swojej przeszłości.

Przygodowe | ukryte przedmioty | elementy logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Echa Udręki Premiera PC

24marca2011

pudełko PL

24marca2011

producent: BlitPop wydawca: Big Fish Games wydawca PL: MarkSoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Przedstawiciel casualowych gier przygodowych typu hidden object, w których naszym zadaniem jest odnajdywanie określonych przedmiotów w statycznych lokacjach. Wcielamy się tu w młodą kobietę, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku zapada w śpiączkę. W krainie snu wraz z bohaterką na nowo doświadczamy jej wspomnień i odkrywamy mroczną tajemnicę w historii jej rodziny.

Akcja Echoes of Sorrow rozgrywa się w czterech lokacjach. Po kolei odwiedzamy nasz rodzinny dom, szkołę, więzienie i kościół. Każde z tych miejsc powiązane jest w jakiś sposób z wydarzeniami z naszej przeszłości. Wszystkie miejscówki podzielone są na dodatkowe ekrany. Poza standardowymi dla tego gatunku planszami, na których naszym zadaniem jest jedynie wyszukanie określonych elementów, musimy też wykonać zadania charakterystyczne raczej dla klasycznych gier przygodowych. W pewnych momentach należy więc użyć danego przedmiotu, rozwiązać zagadkę logiczną, czy wprowadzić znaleziony wcześniej kod otwierający zamknięte drzwi.

Na oprawę graficzną składają się ręcznie rysowane tła stanowiące lokacje oraz narzucone na nie obiekty do znalezienia. Ilustracje przedstawiające poszczególne miejscówki prezentują wysoki poziom wykonania, nic nie można też zarzucić samym przedmiotom, które dobrze wpasowują się w otocznie, co dodatkowo podnosi poziom trudności.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Echa Udręki: Odpowiednia dla każdego wieku.

Echa Udręki Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 1.6 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • 325 MB HDD
  • Windows XP/Vista