Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Dead Horde (PC)

Dead Horde PC

Strzelanina akcji typu TPP w konwencji survival horroru z hordą zombie w roli głównej. W amerykańskim miasteczku rozprzestrzenia się śmiercionośny wirus infekujący wszystkich mieszkańców, poza naszym bohaterem.

Akcji | TPP | survival horror | zombie | indie

PC Windows
Okładka Dead Horde (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

27lipca2011

27lipca2011

pudełko PL

Dead Horde to trzecioosobowa strzelanka, w której jako jeden z niewielu ocalałych ludzi musimy zmierzyć się z hordami zombie. Grę wyprodukowało studio DNS Development, znane z tytułów takich jak Twin Sector czy Booster Trooper.

Gra oferuje fabułę typową dla produkcji tego typu. Opracowany przez wojsko śmiercionośny wirus w wyniku nieszczęśliwego wypadku został wpuszczony do źródła wody pitnej niewielkiego amerykańskiego miasteczka. Powoduje on przeobrażenie zainfekowanych ofiar w zmutowane żywe trupy, których jedynym pragnieniem jest pożeranie ludzkiego mięsa. Tempo rozprzestrzeniania się choroby jest błyskawiczne i w ciągu dziesięciu dni prawie wszyscy mieszkańcy zostają zarażeni.

Gracz wciela się w jednego z garstki ocalonych i jego zadaniem jest wydostać się z tego przeklętego miejsca. Nie będzie to łatwe, ponieważ na drodze staną mu hordy zombiaków. Na szczęście nasz bohater może korzystać z dużego arsenału różnorodnych broni. Zabawę dodatkowo uatrakcyjniają zagadki logiczne oraz sekcje z pojazdami.

Za zabijanie martwaków nagradzani jesteśmy pieniędzmi, które wydajemy następnie na zakup nowego uzbrojenia i ulepszanie starego. Kampanię możemy ukończyć samotnie lub w kooperacji z jednym kolegą. Jego wsparcie okaże się bardzo przydatne, ponieważ z poziomu na poziom zombiaki mutują coraz bardziej, przeobrażając się w coraz większe i silniejsze potwory.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 5,5 / 10 na podstawie 75 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.5 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dead Horde

18+

Wymagania sprzętowe Dead Horde

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Ujawniono zombiakową strzelankę Dead Horde

wiadomość31 marca 2011

Zombiaki stały się w ostatnich kilku latach ulubionym tematem wielu twórców gier. Do długiej już listy deweloperów zajmujących się tą tematyką dołączyło teraz studio DNS Development, które właśnie zapowiedziało strzelankę Dead Horde.