Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Dead Horde (PC)
OkładkaDead Horde (PC)

Dead Horde PC

Strzelanina akcji typu TPP w konwencji survival horroru z hordą zombie w roli głównej. W amerykańskim miasteczku rozprzestrzenia się śmiercionośny wirus infekujący wszystkich mieszkańców, poza naszym bohaterem.

Akcji | TPP | survival horror | zombie | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dead Horde Premiera PC

27lipca2011

pudełko PL

27lipca2011

producent: DnS Development wydawca: DnS Development wydawca PL: Play-publishing Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dead Horde to trzecioosobowa strzelanka, w której jako jeden z niewielu ocalałych ludzi musimy zmierzyć się z hordami zombie. Grę wyprodukowało studio DNS Development, znane z tytułów takich jak Twin Sector czy Booster Trooper.

Gra oferuje fabułę typową dla produkcji tego typu. Opracowany przez wojsko śmiercionośny wirus w wyniku nieszczęśliwego wypadku został wpuszczony do źródła wody pitnej niewielkiego amerykańskiego miasteczka. Powoduje on przeobrażenie zainfekowanych ofiar w zmutowane żywe trupy, których jedynym pragnieniem jest pożeranie ludzkiego mięsa. Tempo rozprzestrzeniania się choroby jest błyskawiczne i w ciągu dziesięciu dni prawie wszyscy mieszkańcy zostają zarażeni.

Gracz wciela się w jednego z garstki ocalonych i jego zadaniem jest wydostać się z tego przeklętego miejsca. Nie będzie to łatwe, ponieważ na drodze staną mu hordy zombiaków. Na szczęście nasz bohater może korzystać z dużego arsenału różnorodnych broni. Zabawę dodatkowo uatrakcyjniają zagadki logiczne oraz sekcje z pojazdami.

Za zabijanie martwaków nagradzani jesteśmy pieniędzmi, które wydajemy następnie na zakup nowego uzbrojenia i ulepszanie starego. Kampanię możemy ukończyć samotnie lub w kooperacji z jednym kolegą. Jego wsparcie okaże się bardzo przydatne, ponieważ z poziomu na poziom zombiaki mutują coraz bardziej, przeobrażając się w coraz większe i silniejsze potwory.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 5,3 / 10 na podstawie 79 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.5 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dead Horde: 18+

Dead Horde Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7