Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2009, 14:25

autor: Jiker

Wieści ze świata (God of War 3, The Sims 3, Gran Turismo 5) 21/10/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Halo Waypoint i czarnej wersji Nintendo Wii, ekskluzywne dodatki dla przyszłych nabywców The Sims 3: Wymarzone Podróże, kolejne plotki o Gran Turismo 5, Queen w LEGO Rock Band, God of War 3 być może z dodatkami DLC i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Halo Waypoint i czarnej wersji Nintendo Wii, ekskluzywne dodatki dla przyszłych nabywców The Sims 3: Wymarzone Podróże, kolejne plotki o Gran Turismo 5, Queen w LEGO Rock Band, God of War III być może z dodatkami DLC i inne. Zapraszamy do lektury.

Halo

Aplikacja Halo Waypoint zostanie udostępniona użytkownikom Xboksa 360 już 5 listopada, ujawnił Microsoft. Zakładka będzie przeznaczona dla wszystkich fanów serii Halo, którzy będą mogli uzyskać dzięki niej szybki i łatwy dostęp do wszystkich informacji związanych z poszczególnymi odsłonami marki (w tym Osiągnięć, danych statystycznych itd.). Z aplikacji bez ograniczeń będą mogli korzystać jedynie posiadacze złotego abonamentu Xbox Live.

The Sims 3: Wymarzone Podróże

Electronic Arts poinformowało, że osoby które zdecydują się na zarejestrowanie dodatku The Sims 3: Wymarzone Podróże na łamach serwisu TheSims3.com otrzymają dostęp do ekskluzywnej zawartości (mapy z katakumbami, jaskiniami, pełne ciekawych pamiątek, utrzymane m.in. w konwencji egipskiej oraz chińskiej) i 1000 SimPunktów do wydania w sklepie The Sims 3. Premiera rozszerzenia już za miesiąc.

MotorStorm: Arctic Edge

Gra wyścigowa MotorStorm: Arctic Edge od pewnego czasu dostępna na przenośnej konsoli PSP, trafiła właśnie do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych w wersji na PlayStation 2. W Polsce produkcja zostanie wydana pod koniec bieżącego miesiąca.

Gran Turismo 5

Gran Turismo 5 zostanie wydane na trzech płytach Blu-ray? Takie wnioski wysnuła redakcja popularnego serwisu GTPlanet, która dotarła do nagrania z filmu promującego markę Mercedes-Benz. Jednym z gości jest tam Kazunori Yamauchi, szef studia Polyphony Digital, który trzyma w rękach pudełko z GT5, ewidentnie składające się z zestawu trzech płyt. Oczywiście może to być jedynie edycja kolekcjonerska, lecz do chwili zabrania głosu w sprawie przez twórców GT5 pozostają nam jedynie spekulacje.

Wii

6 listopada do sprzedaży w Europie trafi specjalna, czarna edycja Nintendo Wii. W skład zestawu wejdzie konsola, Wiimote, Nunchuk, MotionPlus oraz Wii Sports i Wii Sports Resort. 20 listopada w sklepach znajdzie się z kolei czarna wersja Classic Controller Pro – klasycznego pada, którego można wykorzystać np. w grach z Virtual Console. W Wielkiej Brytanii czarne Wii będzie kosztować 179,99 funtów (około 830 złotych).

LEGO Rock Band

Kolejnymi gwiazdami, które zaliczą swój występ w LEGO Rock Band będą członkowie legendarnej grupy Queen (z Freddiem Mercurym na czele). Brytyjczycy zagrają w dziele Harmonix dwa utwory – kultowe We Will Rock You oraz We Are The Champions. Przypominamy, że innymi słynnymi muzykami w LEGO Rock Band będą David Bowie i Iggy Pop. Produkcja zostanie wydana pod koniec bieżącego roku, w wersjach na Xboksa 360, PlayStation 3, Wii oraz Nintendo DS.

Zone of the Enders

Dwie części Zone of the Enders – niezwykłej gry akcji z ogromnymi mechami w rolach głównych – to jedne z najbardziej klimatycznych produkcji na konsolę PlayStation 2. Dzieła Hideo Kojimy i firmy Konami zdobyły dzięki temu sporą grupę fanów. Wczoraj kreator marki Metal Gear oświadczył, że bardzo chętnie stworzyłby kolejną odsłonę serii, którą notabene ma już nawet rozplanowaną. Na łamach bloga studia Kojima Productions oznajmił jednak, że nie wie kiedy mogłyby ruszyć prace. Mamy nadzieję, że już wkrótce temat powróci.

God of War III

Czy Sony planuje już dodatki do God of War III? Sugerują to wypowiedzi reżysera trzeciej części przygód Kratosa, Stiga Asmussena. W rozmowie z redakcją GamePro przyznał on, że formę DLC mogłyby przyjąć dodatkowe poziomy-wyzwania, które będą stanowić jedną z nowości zaproponowanych w GoW3. Premiera długo oczekiwanego dzieła już w przyszłym roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

The Biggest Loser DS

The Biggest Loser Wii

Sled Shred

MX vs. ATV Reflex PS3

MX vs. ATV Reflex X360

Drawn to Life: The Next Chapter Wii

Drawn to Life: The Next Chapter DS

Rabbids Go Home

Gary Grigsby's Eagle Day to Bombing the Reich

Dragon Ball Z: Attack of the Sayians

Creature Defense

NCAA Basketball 10 PS3

NCAA Basketball 10 X360

Chronos Twins DX

Cars Race-O-Rama

Band Hero

SpongeBob's Truth or Square Wii

SpongeBob's Truth or Square X360

Cooking Mama 3: Shop & Chop

The Misadventures of P.B. Winterbottom

ATV Quad Kings

Thexder NEO

Topatoi: Spinning Through the Worlds

All Star Cheer Squad 2

League of Legends: Clash of Fates

Shattered Horizon

Up: The Video Game

Two Worlds II

Star Wars: The Force Unleashed – Ultimate Sith Edition

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Shattered Horizon

Recenzja Forza Motorsport 3

Zombie Apocalypse

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

LEGO Rock Band

Need for Speed: Nitro

gry