Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWiiNDS
Okładka Drawn to Life: The Next Chapter (Wii)

Drawn to Life: The Next Chapter

Drawn to Life: The Next Chapter kontynuuje ideę ingerencji w świat gry ze strony gracza. Możemy nie tylko rysować bohatera, którego prowadzimy ale także przedmioty, z których będzie on korzystać.

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Drawn to Life: The Next Chapter (Wii)

producent: 5TH Cell

wydawca: THQ Inc.

Strona oficjalna

data premiery gry:

16paź2009

Wii NDS

The Next Chapter to rozwinięcie pomysłu przedstawionego w grze Drawn to Life, polegającego na własnoręcznym rysowaniu zarówno bohaterów gry jak i świata, w którym się poruszają. Opisywana pozycja oferuje m.in. ulepszone narzędzia do rysowania, jak również nowe krainy możliwe do stworzenia i eksploracji.

W Drawn to Life: The Next Chapter, aby narysować postacie, którymi pokierujemy, korzystamy z Wiimota. Tak stworzeni bohaterowie muszą następnie odnaleźć Artefakty Mocy i pomóc mieszkańcom wioski Raposa w wygnaniu zła, które się w niej zagnieździło. Podczas rozgrywki mamy możliwość wykreowania ponad 100 unikalnych przedmiotów, pomagających nam w tym zadaniu, takich jak pojazdy, bronie czy narzędzia. Rysowane przedmioty pojawiają się bezpośrednio w grze i są od razu gotowe do użycia, dzięki czemu gracz może sprawniej prowadzić swoich bohaterów przez kolejne lokacje, m.in. dżunglę czy miasto cieni.

Drawn to Life: The Next Chapter oprócz zabawy w pojedynkę oferuje także możliwość gry z drugim graczem – obaj zawodnicy rysują swoich przedstawicieli oraz ich ekwipunek, a następnie biorą udział w szeregu mini zmagań, takich jak piłka nożna, hokej czy koszykówka.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do Drawn to Life: The Next Chapter

Klasyfikacja PEGI Drawn to Life: The Next Chapter

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Homeworld w rękach studia Gearbox, Darksiders przejęte przez Nordic Games - wyniki drugiej aukcji aktywów THQ
Homeworld w rękach studia Gearbox, Darksiders przejęte przez Nordic Games - wyniki drugiej aukcji aktywów THQ

wiadomość23 kwietnia 2013

Poznaliśmy rezultaty drugiej aukcji aktywów firmy THQ. Studio Gearbox Software kupiło markę Homeworld i szykuje się do wyprodukowania trzeciej części. Natomiast szwedzki wydawca Nordic Games przejął prawa m.in. do serii Darksiders i Red Faction.

Wieści ze świata (Brink, Ubisoft, King's Quest) 11/10/11

wiadomość11 lutego 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trzecim epizodzie The Silver Lining, demach gier Crasher i Guardians of Graxia, drugiej produkcji studia Ubisoft Toronto, a także powodach rezygnacji z otwartych beta testów gry Brink. Zapraszamy do lektury.

Wii
NDS