Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 października 2009

Lokalizacje 2.0 - kolejne gry i pełna obsada polskiego GoW III

ziooleck, 8 października 2009, 20:30

Dubbing gier często kojarzy się z chybionym doborem aktorów i zepsuciem klimatu. Polski wydział Sony Computer Entertainment postanowił obalić tę tezę i w najbliższym czasie zaproponuje nam pełne lokalizacje nadchodzących hitów. O God of War III informowaliśmy Was kilkanaście dni temu. Dziś poznaliśmy pozostałe tytuły spod szyldu Lokalizacje 2.0.

Poradnik: Tropico 3

Redakcja GRYOnline.pl, 8 października 2009, 18:51

„W poradniku do Tropico 3 znajdziecie zestaw przydatnych porad, odnoszących się do najważniejszych aspektów zarządzania państwem, a także opis wszystkich budynków i dekretów. W ostatniej części znajdziecie z kolei pełen opis przejścia wszystkich 15 misji, składających się na kampanię.”

Mass Effect 2 i Dragon Age: Początek na Poznań Game Arena
Mass Effect 2 i Dragon Age: Początek na Poznań Game Arena

fsm, 8 października 2009, 14:30

Już w przyszły weekend stolica wielkopolski zamieni się w stolicę elektronicznej (i nie tylko) rozrywki w naszym pięknym kraju. Poznań Game Arena rozpocznie się 16 października i da możliwość własnoręcznego przetestowania wielu głośnych tytułów. Dzisiaj przedstawiamy Wam rozkład jazdy firmy EA Polska.

Halo na pewno nie umrze do 2015 roku
Halo na pewno nie umrze do 2015 roku

Jiker, 8 października 2009, 14:10

Firma Microsoft planuje wspierać cykl Halo jeszcze przez sześć długich lat. Informację tę przekazał w trakcie rozmowy z USA Today Frank O’Connor, szef firmy 343 Industries, która dysponuje aktualnie prawami do marki. Działania obejmą nie tylko gry, ale również filmy, komiksy, książki oraz figurki.

Wieści ze świata (FIFA 10, Max Payne 3, EverQuest) 8/10/09

Jiker, 8 października 2009, 13:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowa aktualizacja East India Company, rusza FIFA Interactive World Cup 2010, teaser trailer gry Max Payne 3, premiera dodatku DLC do IL-2 Sturmovik: Birds of Prey i inne. Zapraszamy do lektury.

Scavenge nowym trybem rozgrywki w Left 4 Dead 2
Scavenge nowym trybem rozgrywki w Left 4 Dead 2

Jiker, 8 października 2009, 11:25

Firma Valve podzieliła się szczegółami na temat nowego trybu rozgrywki sieciowej, który zostanie zawarty w pełnej wersji strzelaniny Left 4 Dead 2. Przedstawiciele producenta dokonali tego podczas konferencji prasowej, zorganizowanej w San Francisco.

Dragon Age: Początek – informacje o dodatkach i nowe filmy
Dragon Age: Początek – informacje o dodatkach i nowe filmy

Hed, 8 października 2009, 10:00

Premiera jednego z najważniejszych cRPG-ów tego roku, czyli Dragon Age: Początek, zbliża się wielkimi krokami, więc twórcy (firma BioWare) raczą nas kolejnymi materiałami. Przede wszystkim, pokazano specjalną zbroję, którą wykorzystamy także w Mass Effect 2. Oprócz tego opowiedziano o innych dodatkach DLC dostępnych na starcie i pokazano kulisy tworzenia świata.

Rock Band: U2 w planach?
Rock Band: U2 w planach?

Crash, 8 października 2009, 09:48

Wszystko skazuje na to, że trwają rozmowy z członkami grupy U2, mające doprowadzić do porozumienia i w konsekwencji do powstania Rock Band: U2.

Nadchodzi Prince of Persia The Forgotten Sands?
Nadchodzi Prince of Persia The Forgotten Sands?

Jiker, 8 października 2009, 09:45

Jordan Mechner, twórca wielkiego hitu Prince of Persia: The Sands of Time, najwidoczniej ponownie podejmie próbę ujęcia graczy za serce. Po blisko sześciu latach milczenia, Mechner zdecydował się bowiem na rejestrację nowego znaku towarowego. Z jego opisu zamieszczonego na stronach amerykańskiego Urzędu Patentowego wynika, że będziemy mieć do czynienia z kolejną grą z cyklu PoP.

Dodatkowe samochody w Forza Motorsport 3 nie dla Polaków
Dodatkowe samochody w Forza Motorsport 3 nie dla Polaków

Hed, 8 października 2009, 09:00

Firma Microsoft ujawniła, że Forza Motorsport 3 otrzyma darmowe rozszerzenie już na starcie. W jego skład wejdzie 10 nowych samochodów oraz 2 mapy, które ściągniemy wykorzystując jednorazowy kod znajdujący się w pudełku. W sumie w produkcji zobaczymy 400 różnych modeli najszybszych aut świata. Niestety dodatkowy pakiet najwyraźniej nie znajdzie się w polskiej wersji.

Data premiery Red Steel 2
Data premiery Red Steel 2

Crash, 8 października 2009, 08:36

Poznaliśmy bardziej szczegółową datę debiutu Red Steel 2, gry będącej kontynuacją jednej ze startowych pozycji, dostępnych wyłącznie na konsolach Wii. Według zapewnień twórców, tytuł zadebiutuje w pierwszym kwartale 2010 roku.