Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2009, 09:48

autor: Crash

Rock Band: U2 w planach?

Wszystko skazuje na to, że trwają rozmowy z członkami grupy U2, mające doprowadzić do porozumienia i w konsekwencji do powstania Rock Band: U2.

Wszystko skazuje na to, że trwają rozmowy z członkami grupy U2, mające doprowadzić do porozumienia i w konsekwencji do powstania Rock Band: U2.

Po raz pierwszy do rozmów nad powstaniem nowej gry muzycznej doszło już w ubiegłym roku. Wówczas jednak, członkowie nie porozumieli się z twórcami serii i zrezygnowali z pomysłu. Jak zdradza Adam Clayton, basista grupy, zaważyły szczegóły. Projekt wszystkim się spodobał, jednak forma wykonania już nie.

Rock Band: U2 w planach? - ilustracja #1

„Bardzo podoba mi się ten pomysł, by ludzie w ten sposób obcowali z muzyką i z przyjemnością wszedłbym do tego świata. Popracujemy nad tym. To co zrobiono dla Beatlesów, gdzie animacja jest znacznie bardziej reprezentatywna a nie jednakowa dla wszystkich jest tym, czym jesteśmy zainteresowani. Nie chcemy być skarykaturowani.” – zdradził w rozmowie z USA Today.

Wydana w zeszłym miesiącu The Beatles: Rock Band świeci triumfy na całym świecie, w tym na łamach naszego serwisu. Gra otrzymała bardzo wysoką notę 95%, a wymienione plusy to między innymi: „niesamowita oprawa wizualna” i „wierność wobec twórczości i linii programowej zespołu”, czyli to, o czym wspomniał Adam Clayton. Czyżby szykował się kolejny, równie klimatyczny tytuł? Pozycja i twórczość U2 zdecydowanie zasługuje na niestandardowe traktowanie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Beatles: Rock Band

The Beatles: Rock Band